Рейтинг найбільш популярних країн для життя росіян

Рейтинг найбільш популярних країн для життя росіян. Згідно проведеної статистики в Росії на 7% збільшилася кількість виїжджають на ПМП за кордон…

Експерти компанії «Еванс» склали рейтинг найбільш популярних для еміграції країн:

1. Найбажаніша з країн для росіян – Австралія, з вартістю до $3000 за м2 нерухомості. Близько 9% економічно активного населення мріє про ПМП тут. Одними з основних причин, що притягують народ в цю країну, є високий рівень і якість життя, успішний економічний і соціальний розвиток країни, ну і теплий клімат. Крім цього в Австралії діє багато програм для імміграції, в тому числі для професіоналів.

2. Друге місце дісталося Німеччині, де вартість м2 житла коштує від $1500 до $2500. Надійна соціальна захищеність і економічна стабільність країни, залучає до неї близько 7% громадян РФ. І, потім, в Німеччині проживає багато наших співвітчизників, що для більшості потенційних іммігрантів є важливим фактором.

3. Третє місце в рейтингу займає прекрасна країна Італія, вартість м2 житла в цій країні від $1200 до $2000. Тут вирішальним фактором для імміграції служать краса країни, її клімат і спосіб життя. Сюди прагнуть переїхати 6,5% росіян. Хоча Італія і не пропонує ніяких програм для іммігрантів, але пропонує за програмою «бізнес-імміграція» вид на проживання.

Рейтинг найбільш популярних країн для життя росіян

4. Четвертою країною в списку стоять Сполучені Штати Америки з вартістю м2 нерухомості від $1500-$2000 (у Нью-Йорку вартість коливається від $6000-$12000). Тут хотіло б проживати 6% росіян. Для багатьох – це країна величезних можливостей, де можна себе реалізувати (тому є багато прикладів з життя наших співвітчизників).

В останні кілька років (після кризи) США приваблює падінням цін на нерухомість і те, що уряд ставиться лояльно до іммігрантів.

5. Замикає в рейтингу стоїть Великобританія, тут вартість м2 нерухомості вище, ніж в інших країнах ($4500-$5500), але все-таки близько 5% економічно активного населення хочуть переїхати сюди на ПОСТІЙНЕ проживання. В основному, це заможні росіяни, яких приваблює рівень і популярність освіти в цій країні, близькість до Москви, а так само досвід багатьох співвітчизників, які обрали Лондон своїм будинком.

Крім перерахованих стан, багато наші громадяни мріють переїхати в інші країни: Канада, Іспанія, Франція, Фінляндія, Швейцарія, Австрія, Швеція, Норвегія, Нова Зеландія та Чехія. Якщо вірити статистиці, за останніми даними 73% наших співгромадян просто мріють про переїзд в інші країни (в минулому році ця цифра була 64%) і, враховуючи достатньо складну економічну обстановку нашої країни і досить негативні умови минуло літа, ця цифра зменшуватиметься не буде…