Різниця в ціні найдорожчою і найдешевшої квартири в Москві становить 136 разів

За статистичними даними, за квітень минулого року ціна та площа виставлених на продаж квартир відрізнялася у 136 разів і в 28 разів, відповідно…

REGNUM з посиланням на інформаційний центр «Де Цей Будинок» повідомляє, що найдешевша квартира продається по вулиці Бураково, 1, корп. 2. Ціна її становить трохи більше 3 млн. Дата побудови будинку відноситься до 1961 році.

Будинок призначався для працівників заводу «Салют». Будинок дуже цікавий своєю конструкцією. Це 5-поверхівка з залізобетонними покриттями. Всі 176 квартир однокімнатні, за розміром не більше 18 кв. м.

Не передбачено ліфт, відсутня сміттєпровід, хоча подається гаряча і холодна вода. Будинок опалюється і є каналізація.

До речі в тому що відсутня сміттєпровід, є дуже великий плюс, так як це забезпечує чистоту і гігієну будинку.

квартири в Москві

Квартира розташована на 4 поверсі, житлова площа, приблизно 13 кв. м. Враховуючи всі недоліки квартири: розташування на околиці сходу Москви, віддаленість від станцій метро (пішки хвилин 20 до «Шосе Ентузіастів»), заводи по обидві сторони 5-поверхівки – господарі готові поступитися в ціні і навіть розглядають варіант з іпотекою.

До слова сказати, для таких умов житла і розмірів виставлена ціна (178 тис за 1 кв. м.) вважається високою. За найдорожчу квартиру в 500 кв. метрів у центрі Москви доведеться викласти 435 млн. рублів.

Планування виконана індивідуально, самі свіжі ідеї від дизайнерів втілені в квартирі, є своя парковка на 2 машини на нульовому поверсі. Є свій міні спорт зал на 5 поверсі. Квартира повністю автоматизована.

Квадратний метр таких квартир складає 868 тисяч рублів, метро знаходиться в декількох кроках. Хоча, навряд чи це буде мати значення для людини, здатного придбати таку квартиру – іронізують аналітики.

Іпотека в даному випадку нереальна, так як ні один банк не погодитися видати позику на пів мільярда рублів, якщо тільки це не виявиться сам господар банку…