Росіяни! Не довіряйте приватним ріелторам!

Безперечно, що нерухомість, в т. ч. і житло, це і найдорожче і найцінніше, що є у наших співгромадян. Невже, можна довірити це багатство кому попало…

Мова, безумовно, йде про приватних ріелторів, які не вражають ні професіоналізмом, ні кваліфікації, ні сумлінністю. Не варто кидатися на дешевизну послуг, т. к. кинешся на «халяву», а втратиш все найцінніше і найдорожче.

Обережність – понад усе! Безумовно, відрізнити приватного ріелтора від «чорного маклера» складно. Лише по закінченні угоди стає зрозуміло, що вас «кинули». А «поїзд вже пішов». Тому, краще з приватними ріелторами взагалі не зв’язуватися, так буде безпечніше.

Звичайно, і держава цим переймається і намагається якось «приструнити» цих братків, а то ж зовсім «розперезалися». Обманюють і «кидають» своїх клієнтів направо і наліво. Більш того, в даний час приватними ріелторами «промишляють» всі, кому не лінь.

приватний ріелтор

Благо, щоб стати приватним ріелтором не потрібно ні спеціальної освіти, ні ліцензії, ні офісу. Самі ріелтори жартують, що їм для роботи необхідні лише три речі: зручне взуття, телефон та карта міста. Воістину благодать для різних пройдисвітів.

До речі, за свої «помилки» і «промахи» приватники не несуть практично ніякої відповідальності. Приватні ріелтори з успіхом використовують відсутність відповідного законодавства, що регулює їх діяльність. І їм, чесно кажучи, наплювати на свій авторитет і імідж серед населення, а також на соціальний статус своєї професії.

Головне вдало провернути чергову «операцію» і істотно «навариться». Таким чином, залишається тільки сподіватися на новий Закон «Про ріелторську діяльність», який просто зобов’язаний розставити всі крапки над «i» і захистити наших співгромадян від численних недобросовісних приватних ріелторів.

Необхідно в терміновому порядку очистити ринок нерухомості від цієї кримінальної братії і відновити втрачену довіру населення до ріелторів. А поки потенційним клієнтам можна дати тільки одна порада, а саме: звертайтеся за ріелторськими послугами суто в агентства нерухомості, т. к. їх діяльність застрахована і більш-менш прозора…