Ринок нерухомості в Туреччині

За останні 5 років Туреччина стала найбільш привабливою для тих росіян, які хочуть придбати нерухомість в курортній зоні…

Ринок нерухомості в Туреччині активно розвивається, тому придбання нерухомості тут можна вважати вигідним вкладенням коштів.

Завдяки добре налагодженому транспортному сполученню багато росіяни часто їздять до Туреччини на відпочинок.

У Туреччині добре розвинена інфраструктура, там чудовий і м’який клімат, досить гостинне місцеве населення і висококласне обслуговування.

При цьому там цілком доступні пересічному росіянину ціни. Це повною мірою цінують туристи з Росії.

Більшість побували в Туреччині туристів планує проводити тут свій відпочинок і надалі.

Переповнені готелі не завжди сприяють гарному відпочинку, і заплановані екскурсійні маршрути не дають в повній мірі побачити всі переваги цієї країни. Покупка нерухомості – це ідеальний спосіб відпочити і побачити всі принади Туреччини.

Ставши власником власного будинку в Туреччині, людина може дозволити не обмежувати себе в часі і в пересуванні. Аеропорти Росії безпосередньо пов’язані з багатьма великими містами Туреччини.

Ринок нерухомості в Туреччині

Це дозволить протягом 3 годин дістатися до великих курортів, розташованих на узбережжі Туреччини, а розвинена мережа автомобільних доріг дозволить вільно пересуватися по країні на автомобілі. Це дозволить власнику житлової нерухомості приїжджати у власний будинок на вихідні або короткочасну відпустку.

Враховуючи інтерес закордонних інвесторів, забудовники Туреччини пропонують будинки, що відповідають усім європейським стандартам. Здаються об’єкти вже з повними внутрішніми оздоблювальними роботами, оснащуються ванними і повністю обладнаною кухнею. Додаткові роботи і меблювання не обійдуться дуже дорого.

Незважаючи на всі сприятливі умови для закордонних інвесторів, у Туреччині діють суворі містобудівні норми, які не дозволяють знищувати і захищають історичні цінності країни.

Це також говорить про те, що об’єкти інвестиційної нерухомості не будуть оточені типовими новобудовами в майбутньому. Також влада стежать за тим, щоб будівництво не псувало природні багатства країни…