Ринок нерухомості

Поняття ринку нерухомості дуже широко. У нього входять будівлі, споруди, ділянки землі…

З його допомогою можна купити, продати або взяти в оренду нерухоме майно. Головною складовою ринку є будинки і квартири, в приватному секторі, проте він повністю охоплює весь спектр речей, які не можна перенести.

У поняття ринку нерухомості входять водні об’єкти, ліси і багато іншого. Головною умовою участі в ринку нерухомості є можливість здійснення угод з конкретним об’єктом.

У поняття ринку нерухомості входять фінансові, юридичні та процесуальні складові угод з нерухомістю.

Приміщення на ринку з’являється відразу, як тільки його власник звернувся в ЗМІ або в агентства нерухомості, з пропозицією продажу або інших законних дій зі своїм нерухомим майном.

Після здійснення бажаної власником угоди, приміщення покидає ринок нерухомості.

Головними сегментами ринку нерухомості є ринок житлової та ринок нежитлової нерухомості. Перше напрям охоплює угоди з житловими будинками, або квартирами.

Також частиною цього сегмента є заміська нерухомість, ділянки, призначені для житлового будівництва. Ще один сегмент ринку, це ринок нерухомості, призначеної для комерційних цілей.

Його об’єктами є офісні, складські та торгові приміщення, а також ділянки під їх будівництво, надра, водні об’єкти, і зелені насадження Ці об’єкти можуть експлуатувати як фізичні, так і юридичні особи , переслідуючи мету отримання прибутку.

Ринок нерухомості

Цивілізований ринок нерухомості підпорядковується загальноринковим законами попиту і пропозиції. Ціни на нерухомість постійно коливаються в залежності від різних зовнішніх факторів. Однак якщо економіка розвивається нормально, вони зазвичай зростають з часом.

Вартість житла залежить від багатьох факторів: місця розташування, оточуючих комунікацій та багато іншого . В межах однієї країни ціни також можуть значно змінюватися.

Ринок нерухомості поділяється також на первинний, де проходять операції по тільки що побудованого житла , і вторинний, який спеціалізується на операціях з вже використовуваним житлом. Учасниками первинного ринку є, як правило, будівельні компанії, а вторинного – приватні особи.

Можна самостійно виходити на ринок нерухомості, а можна залучати спеціалізовані агентства, окремим сегментом ринку є ринок елітного житла, воно відрізняється специфікою місця розташування, високою вартістю, а також індивідуальністю.

Однак його ціна також прямо підпорядковується загальноринковим законами…