Ринок заміської нерухомості

Ринок заміської нерухомості: коли точно настане дно, ніхто не знає. Одні експерти переконують нас у тому, що перелом кризи вже здійснений і спостерігається зростання фондового ринку нерухомості та економічної активності…

Інші зауважують, що справжніх умов для досягнення вершини кризи зараз немає. «До того ж потенційні покупці заміських будинків не квапляться з покупкою нерухомості, так як її придбання не є головним об’єктом споживання і тому відкладено «до кращих часів»» – роз’яснила положення директор підрозділу фірми з продажу заміських будинків і ділянок «paul’s Yard».

В результаті початку економічної кризи ринок нерухомості житла поза міста так само зазнав різке підняття і падіння вартості.

На початку осені ціна на заміське житло було не багато знижена продавцями, яким терміново потрібні були готівкові кошти, інші воліли тримати вартість.

Але в грудні і вони суттєво знизили ціну на житло, проводячи при цьому різні маркетингові заходи по залученню клієнтів.

Деякі продавці згодні були «скинути» вартість житла до 40%. Незважаючи на те, що решта 60% тримали ціни як і раніше.

Багато учасників, які грають на ринку, кажуть, що за допомогою різних рекламних дій вони намагалися якось урізноманітнити обстановку на ринку нерухомості.

Є такі компанії, які замість звичайного зниження вартості на житло та проведення маркетингових акцій, використовували виключно цікаві пропозиції.

заміська нерухомість

Наприклад, агентство нерухомості «ІНКОМ», пропонував, отримувати зниження ціни на вартість житла до 30% в елітних котеджних селищах , якщо протягом деякого часу ціни на нерухомість теж знизяться на ці 30%.

Крім цього зараз на ринку нерухомості стала з’являтися така схема придбання будинків, схожа на систему trade-in, яка використовується в авто бізнесі.

Тобто покупець заміської нерухомості може обміняти власну квартиру в місті на будинок в елітному селищі, використовуючи її з метою повного або часткового погашення плати за покупку.

Це нововведення допоможе значно полегшить покупку заміської нерухомості і підвищити попит на неї. Такий своєрідний trade-in житла також принесе подвійну вигоду ріелторським компаніям у вигляді комісії за надані послуги.

«Чим вище кількість проведених угод, тим вищий дохід».

І скажу вам, що дана пропозиція стало цікавим для багатьох власників нерухомості. Про це нам повідомили ріелтори які проводили операції в даних напрямках.