Сама елітна нерухомість Москви

Зведення особняків у Москві почалося ще в далекому сімнадцятому столітті. Велика кількість з них протягом часу неодноразово змінювали свій зовнішній вигляд і власника…

Спочатку московські особняки виглядали як величезні палати з дощатим ганком і напівкруглими арками.

Пізніше в країну прийшла мода на архітектурні стилі німецьких і голландських майстрів. Пожежі 1812 знову повернули архітектурні уподобання малоповерховим особнякам.

Потім спостерігалося повернення до неокласицизму в восемнадцатых – девятнадцатых століттях. У постреволюційне же час будівництво особняків і зовсім припинилося.

Дослідники налічують не більше однієї тисячі будівель, гідних називатися особняками. В даний час багато хто з них стали музеями.

Однак, як не дивно, московські особняки в даний час знову моді. Існує дві категорії особняків: реконструйовані особняки і особняки – новобудови.

Як повідомляє компанія Blackwood, найбільшу частку на ринку нерухомості становлять саме реконструйовані або відреставровані особняки.

Сьогодні таких пропозицій приблизно 350. Швидкість реконструкції московських особняків – близько п’яти-шести будинків на рік. Протягом п’яти років у Мостке була проведена реконструкція приблизно тридцяти особняків.

Сьогодні, московський уряд не має чіткої точки зору на те, як краще поступати з особняками: здавати їх в оренду приватникам з умовою реконструкції, або ж проводити реставрацію за рахунок муніципального бюджету.

Однак 89 відсотків реконструйованих московських будівель складають саме особняки.

елітна нерухомість Москви

Заборона на точкову забудову сприяє купівлі-продажу особняків, що сприяє виставлення на продаж ексклюзивних пропозицій.

Існує також можливість продажу особняка цілком. Але в даний час не рідкісні і пропозиції квартир, що знаходяться в особняках, площа яких становить до 220 квадратних метрів.

Потенційні покупці особняків набувають їх з різних причин.

Бізнесмени, наприклад, використовують особняки як засіб для успішного капіталовкладення, а представники еліти набувають їх з любові до мистецтва, чи просто з бажання проживати в певному районі столиці.

Середня вартість квадратного метра столичного особняка – від 20300 доларів США, а ціна цілого житлового будинку в даний час – близько 19930 доларів США.

Експерти небезпідставно вважають, що така висока вартість пов’язана з історичною цінністю особняків і їх ексклюзивністю…