Шахрайство в сфері нерухомості

Принципи відбирання грошей у сфері нерухомості досить прості і відомі. Більшість схем побудовано на людській жадібності. Або на приїжджих людей, які не ознайомлені з ціновою ситуацією…

Дорога продаж.

Бувають випадки коли Вам пропонують продати квартиру за ціною, вище ринкової. Наприклад, будь-яке агентство нерухомості пропонує Вам укласти з ними унікальний договір, після чого Ви продасте свою площу за ціною, вищою.

Велика ймовірність того, що Ви житлоплощу не зможете продати, а агентство нерухомості просто напросто запропонує Вам знизити ціну на житлоплощу, тим самим Ви втратите час.

у сфері нерухомості

У цьому випадку немає такого шахрайства, просто таким способом компанія залучає нових клієнтів. Якщо Вам надійшла така пропозиція, варто насторожитися оскільки люди знають ціну грошам і ніхто не стане переплачувати за вашу площу.

Ще один вид шахрайства «Житлова піраміда».

Житлова піраміда – вид шахрайства заснований на чесний спосіб відбирання грошей. Даний спосіб був популярний деякий час назад.

Житлова піраміда схожа з фінансовою пірамідою, але крім цього вона запозичує ще і принципи мережевого маркетингу. Наприклад, Вам пропонують придбати квартиру за 30% вартості, якщо Ви зможете залучити ще пару бажаючих здійснити подібну операцію.

Ця схема іноді спрацьовує – тоді Ви дійсно зможете отримати житлоплощу. Також не варто забувати про початковий внесок, який Ви вже не зможете отримати назад.

У цій статті я привів у приклад одні з найпоширеніших видів шахрайства. Будьте уважні і не покладайтеся на емоції, а раціонально і з розумом підходите до угод…