Що необхідно знати при купівлі гаража?

Кожен автолюбитель знає, що машину треба десь зберігати. Доводиться витрачатися на платну стоянку або ризикувати і залишати її біля під’їзду, що ніким не рекомендується…

На жаль, зберігання автомобіля зараз – це досить критичне питання для багатьох.Кількість машин останнім часом дуже значно зросла в порівнянні з радянськими часами, у той час як раз і будувалися гаражні кооперативи.

Зараз знайти такий гараж, та ще поруч з будинком майже з області фантастики. Тому було організовано автостоянки на пустирях, на яких можливо поставити свою машину на ніч. Але точкові забудови починають поступово витісняти. Це зрозуміло, адже будівництво та подальший продаж квартир в новому будинку набагато прибутковіше автостоянки.

Така ситуація може торкнутися і гаражні кооперативи, тому що у більшості з них немає права власності на землю, тільки договір оренди на якийсь термін. По його закінченню влади не продовжують цей договір, а свідоцтво прав власності окремого гаража тут не допоможе.

Але як же в такій ситуації правильно купити хороший капітальний гараж? Дуже важливо розташування, це визначальний фактор при виборі. Купувати гараж далеко від дому немає сенсу, так як доведеться користуватися громадським транспортом.

знати при купівлі гаража

Пам’ятайте, що при купівлі гаража у житловому кварталі можуть виникнути труднощі через майбутньої забудови. Завжди враховуйте плани адміністрації щодо продажу ділянок в межах міста.

І якщо є така можливість, то проконсультуйтеся щодо списку майбутніх зон будівництва в управлінні земельних ресурсів.

Зверніть також увагу на матеріал, з якого побудований гараж, так як це в значній мірі визначить його вартість. Якщо ви вирішили вкладати гроші, то зупиніть вибір на цегляному гаражі, має оглядову яму і можливість додаткової прибудови.

Такий варіант дозволить вам надійно вкласти капітал. Ваш автомобіль буде захищений від вандалізму, викрадення, а в гаражі можна буде облаштувати невелику майстерню.

Ще один важливий фактор – це комунікації, в гаражі має обов’язково бути електрику не тільки для освітлення, але, наприклад, і для підзарядки акумулятора. Якщо у вашому гаражі буде водопровідна вода, то це взагалі ідеальний варіант.

Слідуючи цим нехитрим рекомендаціям, ви зробите правильний вибір. Бажаємо вам удачі в виборі і придбанні гаража…