Що потрібно для отримання іпотечного кредиту?

Зараз в Росії отримати іпотеку не так складно, як може здатися на перший погляд. Для початку потрібно тверезо зважити свої можливості і співвіднести їх з потребами…

Справа в тому, що, наприклад, якщо у Вас вже є нерухомість і Ви хочете поліпшити свої житлові умови, то отримати іпотеку буде простіше, ніж якщо б у Вас не було у власності житла.

Перед тим, як отримувати іпотеку, необхідно визначитися з сумою кредиту, який Ви хотіли б взяти, і співвіднести її з сумою Ваших підтверджених доходів.

Слід пам’ятати про те, що банк визначає суму кредиту виходячи з того, що Ви можете витрачати на її погашення не більше 40% від Ваших щомісячних доходів.

Для того щоб отримати іпотеку на найбільш вигідних умовах, потрібно вивчити наявні пропозиції різних банків і відібрати кілька найбільш підходящих Вам.

Що потрібно для отримання іпотечного кредиту?

Потім не полінуйтеся подивитися історію банків, відгуки про них у різних тематичних інтернет-спільнотах.

Детально вивчіть запропоновані схеми кредитування, які комісії бере банк, є можливість дострокового погашення платежу без штрафів (в нагоді при рефінансуванні кредиту).

Вибравши схему кредитування, необхідно знайти власне нерухомість, яку Ви хочете і можете придбати, для придбання якої Вам і потрібно отримати іпотеку в даному банку.

При розгляді заявки банк звертає підвищену увагу на об’єкт нерухомості, який Ви з його допомогою купуєте – він повинен бути абсолютно «чистий» юридично, повинен бути повністю придатним для проживання.

Підібрати такий об’єкт непросто, і є висока ймовірність відмови при спробі отримати іпотеку на ненадійний з точки зору банку об’єкт.

Тому пошук об’єкта та підготовку документації для банку краще доручити тим, хто займається цим професійно. Тоді отримати іпотеку Ви зможете зі значно більшою ймовірністю…