Що потрібно знати про гаражах?

Що потрібно знати про гаражах? Одним з популярних видів нерухомості, що входять до складу заміського будинку, є гараж. Він може набувати різні форми, бути виконаним з різних будівельних матеріалів і органічно вписуватися в навколишнє забудову…

Але основним визначальним фактором його зовнішнього вигляду є місцерозташування. Таким чином, гараж може бути окремо стоять і прибудованим до обсягу житлового будинку. Розглянемо найбільш докладно особливості двох типів гаражів за місцем їх розміщення.

Прибудований гараж до заміського житлового будинку виконується завжди з тих же будівельних матеріалів, з яких сам будинок. Має кілька входів. Перший вхід, як правило, здійснюється з вулиці – через в’їзні ворота.

Другий вхід – через підвальну частину будинку. Дах зазвичай 2 — або 1-скатна, може бути плоскою, тоді тут необхідна спеціальна система водовідведення. Покрівельний матеріал різноманітний: починаючи від руберойду, шиферу і закінчуючи м’якою черепицею.

Окремо стоячий гараж є найбільш поширеним типом на заміській ділянці. Перше, що необхідно враховувати при будівництві такого роду нерухомості, це відстань від гаража до житлового будинку, згідно протипожежним вимогам.

Що потрібно знати про гаражах?

Різноманітний окремо гараж і у використанні будівельних матеріалів. Він може бути металевим, а для кращої теплоізоляції і естетичного вигляду обшивають сайдингом.

Також виконується з дрібноштучних матеріалів, таких як керамічна цегла силікатна або, пеногазосиликатные блоки і т. д. Підлога в гаражі, як правило, краще виконувати бетонних, це створить оптимальне формування мікроклімату всередині приміщення, також не вимагає спеціальної обробки, фарбування і додаткового догляду.

Доцільно буде обладнати гараж з ямою (але тільки, якщо залягання ґрунтових вод на глибині не більше 2 метрів), це дозволить здійснювати дрібний ремонт транспорту, не звертаючись до послуг спеціальних майстернях. Дах, у ряді випадків, скатна, іноді плоска.

Покрівля, має скат, дозволяє організовувати краще водовідведення. На присадибній ділянці дерев’яний гараж не має широкого поширення. Це пов’язано з його низьким ступенем вогнестійкості, і безліччю проблем з просоченням спеціальними протигрибковими та іншими розчинами, які захищають від цвілі, гниття або інших несприятливих, руйнуючих факторів…