Що потрібно знати про приватних ріелторів?

Приватні ріелтори і їх «способи чесного відбирання грошей у населення». Пам’ятайте, що відомий аферист Остап Бендер знав багато способів чесного відбирання грошей у населення». Що стосується теперішніх приватних ріелторів, то у них таких способів не менше…

Про всі способи говорити немає сенсу, зупинимося лише на найбільш поширених. По-перше, приватних ріелторів називають в народі «кидалами», тобто приватники без докорів сумління, не виконують своїх зобов’язань перед клієнтами. Коротше, гроші беруть, а нічого не роблять.

В результаті у клієнтів, або «зривається» угода в цілому, або угода здійснюється на дуже невигідних умовах. Питається, навіщо наймали ріелтора, якщо від його «роботи» не було ніякого толку? На жаль, недобросовісні приватні ріелтори за допущені «помилки і недоліки» не несуть ніякої відповідальності.

Що потрібно знати про приватних ріелторів?

Зауважимо, що приватні ріелтори «кидають» майже всіх клієнтів, тому й перестали росіяни приватникам довіряти, називаючи їх не інакше, як «посередники». Населення воліє не зв’язуватися з приватними ріелторами і громадяни спеціально обумовлюють в оголошеннях про купівлю-продаж нерухомості, що, мовляв, «без посередників».

Або «посередників прохання не турбуватися». Бути «кинутим» нікому не хочеться! По-друге, якщо Остап Бендер «шанував Кримінальний кодекс», то про приватних ріелторів цього не скажеш. Складається враження, що приватники взагалі Кримінальний кодекс в руках ніколи не тримали, не те, щоб його читати.

На обличчя правовий нігілізм і юридична безграмотність. Мабуть, тому приватні ріелтори легко «переступають закон», не думаючи про наслідки. Остап Бендер свідомо не здійснював кримінально-караних діянь, а приватні ріелтори не гребують ні викраденням людей, ні «мокрухою», ні шантажем, ні створенням злочинних співтовариств.

Особливу загрозу приватники представляють для соціально не захищених верств населення, вбачаючи в них своїх потенційних жертв. Висновок напрошується сам собою, а що якщо взяти, та й скасувати інститут приватних ріелторів!? Немає приватників, немає і проблем. Що стосується народу, то йому, безсумнівно, буде від цього і спокійніше, безпечніше…