Що потрібно знати продавцеві квартири?

Продавець квартири має перед собою дві мети: зробити операцію вигідно та безпечно і при цьому не стати жертвою обману. Тому має сенс розглянути питання тактики продажу…

Не секрет, що навіть за чудовою ціною, отриманої за продану квартиру, продавець завжди думає, що продешевив. Покупець точно так само вважає, що переплатив, навіть при самій вигідною для себе ціною. Людина так влаштована. Та ні того, ні іншого не хочеться платити винагороду агентству нерухомості.

знати продавцеві квартири

Але завжди слід зіставити ступінь ризику, неминуче виникає при операціях з нерухомістю, з сумою виплачених комісійних.

Ринок нерухомості – ласий шматок для криміногенних структур різного рівня, так як в ньому крутяться досить серйозні кошти. Існують різні види квартирного шахрайства.

Безумовно, присутність посередника істотно здорожує операцію, тому оптимальною вважається така тактика, коли продавець і покупець знаходять один одного самостійно, але для оформлення угоди та проведення розрахунків звертаються в агентство нерухомості.

Втім, сумна статистика «звалилися» агентств нерухомості або обдурили своїх клієнтів не вселяє оптимізму. Тому при продажу житла дізнайтеся у своїх знайомих, не можуть вони порекомендувати якийсь агентство або агента.

Репутація агента, особливо з багаторічним стажем роботи, є найкращою гарантією. Хороший агент з нерухомості не зацікавлений обдирати свого клієнта як липку. Йому вигідно грамотно розпорядитися коштами, допомогти своєму клієнтові успішно провести операцію, щоб до нього звернулися знову…