Що потрібно зробити перед продажем квартири?

Прийняття рішення про продаж квартири є дуже важливим і відповідальним кроком. У будь-якого агента можна дізнатися, що, залежно від зовнішнього вигляду об’єкта, виставленого на продаж, залежатиме успіх подальшого його продажу…

Потрібно завжди пам’ятати про силу першого враження, яке залишає слід у пам’яті потенційного покупця.

Якщо квартира буде світлою, затишною і чистою, шанси на її продаж значно збільшаться. Що ж необхідно зробити для того, щоб квартира була в повній готовності до продажу?

У даній статті будуть наведені деякі рекомендації.

Починати потрібно з самого під’їзду.

Необхідно зробити так, щоб потенційний клієнт, зайшов у під’їзд, не починав водити руками по стінах для того, щоб знайти кнопку виклику ліфта.

Слід вкрутити лампочки на першому і своєму поверхах. Природно, що освітлення всієї квартири має бути справним.

У ліфті і на майданчику не повинно бути неприємних запахів. Також потрібно подумати про чистоту стін і підлоги, відсутності спалених кнопок і дзвінків, адже всі ці дії, у комплексі, справлять на покупця приємне враження.

продаж квартири

Далі потрібно діяти у відношенні самої квартири. При наявності вільного часу і при бажанні продати її за вищою ціною, необхідно виконати у квартирі, хоча б простий, ремонт.

Не потрібно купувати дорогих шпалер, головне, щоб стіни не були голими за предметами меблів, а на трубах не було потрісканої фарби. Важливо подумати про те, що робити зі старими меблями, тим більше, коли вона зовсім не радує самого власника.

Можливо, що краще буде її просто викинути, і без неї квартира знайде більш райдужні обриси, і вже, тим більше, буде більш просторою.

Незважаючи на те, що саме житлове приміщення, дійсно, грає головну роль, необхідно подбати про своєму зовнішньому вигляді і поведінці. Не потрібно надягати на себе старі, розтягнуті спортивні штани і різні порвані шкарпетки.

На період показу житла краще відправити домочадців і домашніх тварин прогулятися, що дасть можливість зустрічі пройти більш спокійно і без зайвого шуму.

Якщо все зробити правильно і скористатися, хоча б частиною наведених рекомендацій, процес продажу має значно спроститися і пройти без будь-яких непередбачених ситуацій, а, значить, і ціна залишиться саме такою, якою потрібно продавцеві…