Що таке комерційна нерухомість?

При розгляді ринку житла, як єдиного цілого, комерційна нерухомість займає одну невелику частину. Самий же великий обсяг на ринку представляє житлова власність (в районі 90%)…

Що можна віднести до комерційної нерухомості? Це, насамперед, будівлі та приміщення, призначені для виробництва якої-небудь продукції. Тобто ці приміщення використовують не для проживання, а для ведення справ.

Проте недостатньо просто звести комерційне приміщення. Його подальший продаж також забере багато сил.

Наявний у власності нерухомість можна використовувати в різних цілях. Або самому її використовувати або здавати в найм, її також можна в подальшому перепродати.

Теорія економіки відносить такий вид нерухомості до реальних активів, які також беруть участь у виробничому процесі і приносять дивіденди.

Зараз серед реальних активів виділяють також нематеріальні, які теж беруть участь у виробничому процесі.

Також існує ще один вид нерухомості, який не використовується у виробничому процесі, і називається вона інвестиційної. Приміщення, які використовуються, як складова частина реальних активів, називаються операційними.

комерційна нерухомість

Будь-який будинок, незалежно від того, чи комерційна це житлова нерухомість або, вимагає до себе особливого ставлення. При будівництві будівель під виробництво необхідно брати до уваги всі ті особливості в технології, які згодом будуть важливими при використанні приміщення.

Одні і ті ж приміщення можуть бути по-різному цінними, і залежність тут виходить, насамперед, з економічної оцінки. У столиці сьогодні величезним попитом користується не тільки житлова, але і комерційна нерухомість, так як в цьому місті висока концентрація бізнесу, а також іде постійне зведення і будівництво різних типів будівель і приміщень.

Кожен в Москві зможе знайти собі саме ту нерухомість, яка підходить конкретно для його роду занять – будь то виробництво або комерція. І найголовніше, що нерухомість є показником стабільності та надійності прибутку. Це також актив, який, незважаючи на інфляцію, захищений від економічних негараздів.

Адже прибуток від нерухомості зростає, у міру зростання інфляції, а отримання доходу відбувається шляхом здачі нерухомості в оренду або її продажу…