Що варто врахувати при купівлі гаража?

Напевно у багатьох є свій особистий автомобіль. І головним болем для кожного автомобіліста є місце де залишити своє авто на ніч, укрити від морозу або від сильної спеки…

У дворі будинку залишати небезпечно – хулігани є скрізь, а на платні стоянки ніяких грошей не запастися. В такому разі, потрібно задуматися про придбання власного гаража. До цієї купівлі слід поставитися з усією серйозністю, адже нерідко для автомобіліста гараж є другим домом.

Шукайте в першу чергу охороняється гаражний масив. Так, нерідко доведеться щомісяця платити сторожу зарплату, але ви, принаймні, збережете своє добро від крадіжки або грабежу.

Що варто врахувати при купівлі гаража?

Гараж повинен знаходитися в межах вашого району, або так, щоб у разі необхідності, до нього можна було швидко дістатися.

Це, мабуть, один з найважливіших критеріїв при покупці.

Слід, також, при купівлі гаража цілком оглянути його нутро, важливо наявність ями.

Великим плюсом буде наявність льоху, де в разі потреби ви зможете зберігати овочі або консервацію. Огляньте двері і замки на них.

Ні в якому разі неприпустимо, щоб вони були проржавелыми наскрізь або ж сильно деформовані.

Гаражне покриття і стеля. Огляньте дах гаража.

Вона не повинна бути дірява або з вм’ятинами, адже при сильному дощі ви ризикуєте бути затопленим. Спитайте господаря коли в гаражі проводився ремонт в останній раз.

У будь-якому випадку – гараж вигідне і корисне вкладення грошових коштів. Подбайте про свою машину і вона буде служити вам довше і надійніше…