Що важливо знати про нерухомість в Чехії?

Член Європейського союзу, Чехія всіх пост-комуністичних країн є однією з найбільш стабільних і процвітаючих. Слід розглядати її з точки зору вигідності вкладення коштів в нерухомість…

Приваблива для туристів, оскільки не має виходу до моря? А розвиток туризму надає серйозний вплив на пожвавлення ринку нерухомості.

На думку багатьох експертів, інвестиції в житлову нерухомість в Чехії є одними з найбезпечніших серед країн Центральної та Східної Європи.

Хоча ціни на житло помітно зростають, у порівнянні з ринками нерухомості інших країн цього регіону все ще залишаються досить привабливими.

Зростанню цін сприяє як підвищений інтерес до цієї країни останнім часом, так і недолік пропонованого якісного житла, попит випереджає пропозицію. Наприклад, у Празі ціни збільшуються щорічно в середньому на 20%.

Є кілька факторів, які призвели до зростання попиту на нерухомість в Чехії: це і її членство в ЄС, і високі економічні показники, і її географічне положення в центрі Європи.

Прага, безперечно, займає перше місце в країні за популярністю серед іноземних інвесторів, будучи індустріальним центром і одним з найкрасивіших міст Європи. В даний час вона привертає більше трьох мільйонів туристів щорічно, і це число зростає.

нерухомість в Чехії

Відома своїми архітектурними шедеврами, яскравою музичною і творчим життям, Прага також дуже сучасний європейський мегаполіс, повний живої енергії. Ряд авіакомпаній підтримують регулярний зв’язок між столицею Чехії і Москвою.

Як і в будь-якому великому місті, ціни на нерухомість різняться в залежності від району. Можна знайти житло простіше в межах 50 000 євро, але середня вартість двокімнатної квартири в Празі близько 160 000.

В даний час на ринку вторинного житла виходить у лідери та інше місто Брно. Як і слід було очікувати, існує величезна різниця цін по країні на будинки і квартири в залежності від місця розташування.

Наприклад, ціни в Брно становлять приблизно третину від тих, що в Празі. Загалом, чим далі область від столиці, тим дешевше житло…