Що враховувати при покупці нерухомості за кордоном?

Для того, щоб при придбанні іноземної нерухомості не відповідати «дивним і незрозумілим» портрета покупця, який створили західні фахівці з купівлі і продажу нерухомості, краще всього заздалегідь розглянути ряд нюансів і вирішити для себе деякі питання…

Для початку Вам потрібно визначитися з розміром бюджету майбутньої покупки. Він повинен бути достатнім для придбання задуманої Вами об’єкта. Однак, якщо у Вас виникла проблема, пов’язана з нестачею грошових коштів в малому розмірі, Ви можете скористатися послугою іпотечного кредиту.

Для того, щоб розмова з ріелторами був як можна більш простим і зрозумілим для обох сторін, краще заздалегідь продумати побажання до операції, враховуючи всі Ваші можливості.

Визначтеся заздалегідь, навіщо Вам потрібно придбання іноземної нерухомості. Буде метою покупки придбання місця для проведення відпусток і відпочинку для Вас і вашої сім’ї, або ж це буде постійне місце проживання або вигідне вкладення капіталу.

Вимоги в залежності від призначення можуть бути абсолютно різні. Якщо ви хочете проживати у вашому будинку або квартирі, то вибір повинен ґрунтуватися на смаках і перевагах сім’ї. Ви повинні будете вибрати, який конкретно тип нерухомості ви хочете придбати: будинок, квартиру або, наприклад, бунгало.

Потрібно вибирати положення вашого об’єкта: прихильність до місць відпочинку, моря та об’єктів інфраструктури, житлову площа, кількість кімнат, наявність додаткових об’єктів, таких як басейн або гараж і так далі.

Якщо Ви купуєте житло для інвестування або здачі Вашої нерухомості в оренду туристам, то краще розглянути варіанти, близькі до моря, з гарним видом з вікна і іншими нюансами, важливими відпочиваючим. Якщо Ви купуєте собі комерційну нерухомість, то головним питанням при її придбанні буде конкретна мета її використання.

Звичайно, важливим чинником при покупці нерухомості є вибір країни, в якій вона знаходиться. У 2011 році найпопулярнішими країнами, з якими були оформлені операції, були Болгарія та Іспанія. Доповнили цей список такі країни як Туреччина і Фінляндія, Італія або Франція.

нерухомість за кордоном

Вибір був заснований привабливими низькими цінами та культурно – історичною близькістю Болгарії, низьку вартість квадратного метра в Іспанії та іншими чинниками впливу.

Інтернет портал «Ваш будинок за кордоном» провів опитування серед петербуржців, які купували іноземну нерухомість і зробили висновки, які саме чинники впливали на їх вибір.

По–перше, це хороша транспортна доступність. Зручності у досягненні іноземної нерухомості дуже важливі 70 відсоткам опитаних.

Потім слід наявність морського узбережжя або будь – якого курорту.

Третім значущим фактором є вартість одного квадратного метра. Чим нижче вона, тим вище рівень переваги країні, що, до речі, не дивно. Низький відсоток опитаних заявив, що покупка була пов’язана з інвестиціями і на вибір країни вплинув фактор ризику: мусульманські країни, політично нестабільні держави і зони можливих катаклізмів абсолютно не розглядалися для придбання інвестиційної нерухомості.