Скільки коштують котеджі на Рубльовці?

Всі знають, що цей підмосковне селище часто-густо населений знаменитостями – зірками сцени, політики, культури та відомими бізнесменами…

Російська еліта зробила придбання нерухомості тут супердорогим задоволенням. Недарма про Рубльовці складено багато красивих легенд, написано безліч пісень і книг.

На Рубльовці можна зняти фільм у будь-яких декораціях, будь то старий замок або новомодний палац у стилі «Хай-Тек».

Покупці найчастіше навіть не підозрюють про справжні ціни на нерухомість в цьому селищі.

Іноді й сам продавець не може довгий час визначитися з ціною. Деякі ріелторські компанії проводили незалежні дослідження на тему вартості житла на Рубльовці, результати яких були опубліковані в незалежній пресі.

Ціни нас вразили, скажу відразу вони не є дешевими.

Щоб не обтяжувати читачів довгим підрахунком нулів, домовилися обчислювати ціни в доларах.

Однаковості цінової політики житла в Рубльовці немає, оскільки це селище являє собою населений пункт, умовно розбитий на чотири райони, в яких розташовані невеликі селища.

котеджі на Рубльовці

Так, наприклад, самими елітними і дорогими є котеджні селища, побудовані на місці старих дач і на території лікувально-оздоровчого комплексу. Це «Санаторій Барвіха», «Романово – 2», «Сосновий бір», «Валтим», «Ландшафт», «Жуковка – 3», «Коттон Вей» і «Тайм – 2».

Багато зірок західного кінематографа не змогли б дозволити собі покупку нерухомості тут, так як вартість зашкалює за 25 мільйонів доларів. Насправді, покупка того варто. « Маленькі будиночки » мешканців Рубльовки, площею від 1000 до 1500 кв. метрів, зазвичай розташовуються на ділянках від вісімдесяти соток.

Друга категорія селища являє собою котеджні селища «Азарово», «Барвіха ХХІ», «Архангельське – 2», «Жуковка ХХІ», «Park Vill Жуковка», де готові котеджі вимагають тільки чистової обробки, виходячи зі смаків покупця.

Площа присадибної ділянки не перевищує п’ятдесяти соток, а площа готового будови варіюється від 700 до 1150 кв. м. Вартість такого «комплекту» становить від 7 350 000 доларів.

І не забувайте про те, що купивши котедж на Рубльовку, все одно не малу суму доведеться викласти в ремонт даного приміщення.