Складська нерухомість

Складські приміщення призначені для зберігання різного роду продукції. За місцем розташування, вони можуть бути наступних видів…

Окремо стоять склади. Найбільш поширений випадок. Така складська нерухомість може розташовуватися, як на території підприємства, так і за її межами.

Вони можуть також відноситися не до конкретного підприємства, изготавливающему продукцію, а до певних магазинах, що займаються реалізацією товару (наприклад, будівельні магазини).

Архітектура таких складських приміщень проста.

Квадратний у плані об’єм, перекритий арочної металоконструкцією і металевими профільованими листами.

Конструкція також може бути і каркасної, представлена у вигляді залізобетонних колон з кроком не менше 9 метрів, з несучими стінами, виконаними з цегли або блоків ПГС.

Внутрішній простір може мати найпростіші перегородки (якщо передбачає розташування будівельних матеріалів, техніки і т. д.)

Розміри таких складів – до кількох тисяч квадратних метрів, наприклад, під овочі, зернові культури, велику промислову продукцію.

Прибудовані до основного об’єму будівлі. Це, як правило, склади, виконані з тих же будівельних матеріалів, що і основний об’єм будівлі.

Складська нерухомість

Вони більш дорогі в будівництві, адже вимагають посилення конструкцій, утеплення, щоб скоротити теплові втрати і не призвести до руйнування основної будівлі.

Для простоти зберігання продукції представлена в квадратному плані. По площі буде трохи менше, ніж попередній тип складу. Може входити до складу комплексу різних промислових підприємств.

Розташовані в загальному обсязі будівлі. Склади такого типу розміщення, як правило, мають невеликі розміри (до кількох сотень квадратних метрів). Вони часто розташовуються в торгових будівлях, де необхідно, зберігання великої кількості товарів.

Одним з наочних прикладів магазину-складу є гіпермаркети та супермаркети. Тут весь внутрішній простір, як один великий склад, на стелажах якого розміщені товари.

Як видно, в повсякденному житті кожної людини складська нерухомість зустрічається кожен день, і жодне підприємство – велике чи маленьке – не може обійтися без цих будівель. Часто деякі виробники вдаються до купівлі додаткового місця зберігання продукції…