Сьогодні розрахунок вартості квадратного метра житла завищений

Більшість експертів у галузі нерухомості вважає, що сучасний розрахунок стандартів з розрахунку квадратного метра житла не відповідають сучасності…

У зв’язку з цим уряд вирішив переглянути формування цін на об’єкти нерухомості. Законопроект буде розроблятися протягом найближчого місяця.

Переглянути формування цін збираються аж до вартості оренди земельної ділянки під забудову до вартості оформлення всіх необхідних документів. Головним чином буде спрощена процедура отримання земельних ділянок для монтажно-будівельних робіт.

Подібні заходи повинні знизити терміни оформлення всієї документації десь в чотири рази. Крім цього будівельні компанії зможуть отримати додатковий приплив інвестицій, що в свою чергу повинно знизити вартість житла.

Наприклад, в Європі будівельні стандарти дуже сильно відрізняються від російських і українських. Не дивно чому в європейських країнах отримати додаткові кошти на будівництво нерухомості від інвесторів набагато легше.

квадратний метр житла

що б знизити рівень корупції при оформленні документів на дозвіл будівництва, незабаром можливо буде переглянутий порядок зберігання реєстраційних справ. Бувають випадки, коли чиновники спеціально затягують процедуру оформлення необхідних документів.

Сьогодні термін отримання необхідних документів коливається від року до двох років. У новому законі планується скоротити терміни до двох місяців.

Що б поліпшити ситуацію з малим і середнім бізнесом, яка зараз далека від ідеалу, в різних містах будуть сформовані різні ціни для отримання земельних ділянок під будівництво.

Так само не можна обходити повз ліцензування будівельних робіт. Незабаром ліцензія потрібна лише для шести видів робіт. У європейських країнах такі стандарти існують вже давно.

Всі ці заходи допоможуть втілити в реальність головну проблему – приплив додаткових інвестицій на будівельний ринок…