Спільна оренда квартири

Для основної маси мешканців пострадянського простору житлова проблема, як і раніше, залишається не вирішеною, майже всі живуть з опікунами, стоять в черзі на розширення. Хоча основна маса живе на знімних квартирах…

Останні роки все більшу популярність починає набувати спільна оренда житла — пошук не з простим аспектів (ціна, умови, автотранспортне звістка, близькість роботи, метро, інфраструктура регіону та ін), а проводиться пошук відповідного сусіда, жителя нашої планети, з яким комфортно, зручно і добре жити (подобу забутих російських комуналок).

Оренда житлової площі стоїть надзвичайно недешево, не многая молодь мають всі шанси зняти квартиру без допомоги інших, як наслідок — оренда однієї кімнати, підселення сусідів.

При пошуку претендентів спеціальну увагу слід направити на шкідливі звички ймовірного сусіда (міцні напої, куріння), ритм життя, присутність діток, сімейних тварин, ставлення до сміття, прибирання бруду… Чіткий перелік зобов’язані скласти особисто ви, в тих випадках оренда житла з оптимальним людиною може допомогти не допустити ймовірних непорозумінь і сутичок.

Спільна оренда квартири

Як виявити оптимального сусіда? На Заході цей метод оренди квартир називається руммейт (roommate), там він досить міцно розвинений. Присутня маса web сайтів на яких ймовірні сусіди залишають власні анкети, це все більше скидається на сервіс знайомств.

Темою загальної оренду житлоплощі не зайвим буде зауважити, що присвячений знаменитий південноамериканський серіал «Приятелі». У нас зняти житлоплощу з підселенням не зовсім проблемно, хоча знайти непоганого сусіда дуже важко.

Більшість людей шукають до кого б подселится, а тих, хто шукають сусіда не багато. Найпростіший варіант виявити себе трохи оптимальних сусідів, яким треба зняти квартиру в цьому ж регіоні містечка, власне і Вам, тепер спільно виїжджати і дивитися варіанти.

Основна проблема в Столиці — метро (близькість до якоїсь станції або гілці метро нерідко вважається характеризує моментом).

Спільна оренда квартири — чудова влаштувати зробити поділ праці: розклад прибирання, панянки готують, а представники сильної статі лагодять протекший кран. Невідомі чоловік і жінка мають всі шанси зняти квартиру у поєднанні та у подальшому вирішити не зовсім тільки житлову, адже і демографічну делему…