Стали відомі найдешевші квартири Москви

Експерти інтернет-порталу «Гдеетотдом.ру» проаналізували виставлені на продаж квартири в Москві в травні цього року і оприлюднили рейтинг квартир з найнижчими цінами…

Лідером складеного рейтингу опинилася квартира в районі Браїлів, яку пропонують купити за 4,05 млн. рублів. Її ринкова вартість, на думку експертів 3,9 млн. рублів.

Квартира розташовується в дев’ятиповерховому панельному будинку, який знаходиться на Востряковському проїзд, будинок під номером 13. Житлова площа об’єкту не перевищує 19 м2.

Друге місце дісталося однокімнатній квартирі, розташованій в першому Грайворовском проїзді, з ціною 4,05 млн. рублів.

дешеві квартири Москви

В той час як її ринкова оцінка не перевищила 4 млн. рублів. Ця квартира знаходиться в цегляному п’ятиповерховому будинку, а її площа складає 18 м2.

Третім номером у списку стала квартира в Загорьевском проїзді за продаж, від якої хочуть виручити 4,1 млн. рублів.

Квартира знаходиться в панельній дев’ятиповерхівці. Житлова площа об’єкту складає 19 м2.

Четверта позиція дісталася квартирі знаходиться на Байкальської вулиці, п’яте місце посіла реалізована нерухомість з Востряковского проїзду, а на шостому місці опинилася квартира, розташована на третій вулиці Соколиної Гори.

Всі ці квартири власники оцінюють у 4,1 млн. рублів. Далі йде квартира вул. Старий Гай, а відразу за нею об’єкт з Черницынского проїзду, які обійдуться майбутнім власникам не менш ніж у 4,15 млн. рублів.

Замикають десятку квартири, які були оцінені майже у 4,2 млн. рублів, що знаходяться на вулиці Таганрозької і Ставропольської. Укладачі рейтингу не включили в цей список квартири загальною площею менше ніж 30 м2, а також об’єкти, розташовані на перших поверхах і в районі МКАД…