Страхування нерухомості

Титульне страхування нерухомості – законний і надійний спосіб страхування житлового приміщення. Питання житла і законності проживання в ньому – основне питання для кожного росіянина…

Все зростаючі і непомірні ціни на житло, позбавляють можливості багатьох нужденних придбати власну квартиру.

Як купити власне житло? Слідувати букві закону або обійти її?

У будь-якому випадку ризик бути обдуреним при підписанні договору купівлі є. Покупка може бути визнана недійсною при оформленні документів в обхід закону.

Але і ріелтерські контори, яким довіряється основна маса покупців нерухомості, теж можуть оформити неіснуючу угоду.

Як перевірити юридичну чистоту угоди?

1. Необхідно перевірити всіх осіб, які проживають у даному житловому приміщенні на протязі всього існування квартири або будинку.

Але і повне вивчення проживаючих і їх історії вселення та виселення, не завжди гарантує законність угоди.

Часто в квартирах, що продаються не зовсім законно і нелегально, проводяться махінації за порушення законних прав дітей, які не досягли повноліття, підлітків та інших спадкоємців.

Страхування нерухомості

2. Уповноважені державні органи не завжди можуть виявити помилки, свідомо внесені продавцем. Це можуть бути неправильні формулювання або виправлення імені або прізвища. Такі помилки можуть вплинути на права покупця у подальшому.

Нотаріальні і реєстраційні органи не звіряють повний текст документів. Покупець практично не захищений в даному випадку і завжди може сумніватися в правильності їх оформлення.

Що робити, щоб не сумніватися в тому, що ваша покупка житла оформлена за законом, чисто, грамотно і в майбутньому у вас не буде ніяких неприємностей?

Проведіть титульне страхування. Це єдиний законний і безпечний спосіб страхування придбаного житла. Титульне страхування – це страхування фінансового ризику, на випадок втрати права власності або його обмеження в частині володіння (розпорядження, користування).

Навіть, якщо вашу угоду визнають незаконною, ви отримаєте страховку і юридичну допомогу у вирішенні своїх проблем…