Світова нерухомість. Де дешевше?

Шукаєте найдешевшу країну, де ви могли б проживати на досить обмежену суму грошей? Є на нашій планеті і такі. Саме для того, щоб найкращим чином орієнтуватися в ситуації на ринку нерухомості світу, ми створили ТОП-5. П’ятірка найбільш «дешевих» країн у світі…

Для того щоб витримати інтригу, почнемо з самого кінця. Так, замикаючим в нашому Топі є Пакистан – саме в цій країні є певні речі, які найкращим чином підійдуть під таке визначення як «неймовірно дешево».

У більшості населених пунктів харчування і бензин можуть бути абсолютно ідентичними за своїми цінами, і навіть більш дорогими, ніж у Європі, однак те, що дійсно надає дешевизну Пакистану, – так це нерухомість. Наведемо конкретний приклад – будинок на 4 кімнати, з проточною водою, розташований в самому центрі Карачі, обійдеться покупцеві в суму 33 тисячі доларів.

Філіппіни. Що відразу ж впадає тут в очі, так це те, що таксист за кожен кілометр візьме всього 10 центів, а стрижка обійдеться тільки 80 центів. І де, скажіть мені, ви ще знайдете подібні, по-справжньому, радянські ціни? Місяць проживання в готелі оцінюється в 45 доларів, а річне навчання в місцевому Вузі складе всього 500 доларів!

Єдина дорожнеча – це вартість авіаперельоту з Росії в цю країну. Парадоксальним чином зовсім недавно вражала своєю дорожнечею приїжджих людей, Аргентина опинилася в нашому списку найбільш доступних для проживання країн.

Світова нерухомість

Вся справа в економічній кризі, який, буквально, «душить» економіку південноамериканської країни. Куртки та сумки з шкіри тут удвічі дешевше, ніж у США, квиток у кіно становить 4 долари. Нерухомість тут, правда, тримається в своїй ціновій категорії і не досягає рівня достатньою ницості, як в Пакистані або ж Філіппінах.

Зімбабве. Таємнича африканська країна, яка славиться тільки, хіба що, постійними грошовими реформами, що не призводить до відчутних результатів. Незрозуміло, яким чином ціни на житло тут зовсім недавно злетіли вгору, однак тепер вони так само швидко падають. Ох, недалеко ті часи, коли за сотню американських доларів вам звільнять будь-який будинок у провінції.

Завершує наш «хіт-парад» Парагвай, який є володарем не тільки самої дешевої нерухомості в світі, але також і низькою, вартості проживання, в загальному. За квартиру в центрі міста в місяць потрібно викласти лише 150 доларів, а доба в хорошому готелі обійдуться в 5 доларів.

У середньому, вартість келиха пива в пабі складе 0,6 цента, а от вечеря в ресторані, що включає в себе салат і стейк, – всього 3 американських долара. Бажаєте жити по-королівськи? Ласкаво просимо в Парагвай…