Таунхаус за доступною ціною

Таунхаус за доступною ціною. Набігавшись по міських вулицях, постоявши в чергах і пробках, москвичі мріють виїхати за МКАД, де можна насолоджуватися тишею і спокоєм, попиваючи чайок на веранді власного будинку…

Але побудувати або придбати будинок з повним набором необхідних елементів може далеко не кожен москвич. Альтернативою стає індивідуальний зблокований будинок, більш відомий як таунхаус.

Особняк, розташований у котеджному селищі, цілком може стати втіленням мрії городянина про власному будинку.

І, хоча вважається, що Москва і прилегла територія призначені для дуже багатих людей, існують цілком бюджетні селища, вартість таунхауса в яких цілком порівнянна з вартістю середньої московської квартири.

Всього в 5 км від Москви, на Каширському шосе будується селище Мисайлово. У цьому селищі невеликі таунхауси (120-160 кв. м) з прилеглими ділянками у 2 сотки. Таунхаус можна купити за 7-8 млн. рублів. У селищі немає власної інфраструктури, але при цьому щомісячна плата складе близько 6000 рублів.

Один з недорогих котеджних селищ – 12 місяців Экоlife, розташований в 25 км від Москви, на П’ятницькому шосе. У селищі почнеться заселення в кінці 2011 року. Тут плануються таунхауси площею до 150 кв. м і невеликими ділянками землі до 3 соток. Вартість одного кв. метра – до 45 000 рублів.

Таунхаус за доступною ціною

При повній відсутності інфраструктури щомісячна плата за таунхаус буде складати близько 4000 рублів.

Приблизно в 40 км від Москви, по Новорижскому шосе розташовується селище Мелоді. Тут пропонуються просторі таунхауси (від 230 кв. м) за ціною від 30 000 рублів за кв. м. До кожного будинку додається земельна ділянка 2,5 сотки.

В селищі є магазин, фітнес-центр, аптека. Передбачається, що щомісячна плата буде близько 7000 рублів.

Впритул до Мелоді будується другий селище з більш доступними таунхаусами. У Velvet немає власної інфраструктури, тому щомісячні витрати становитимуть приблизно 5000 рублів. Самі таунхауси продаються за 8-9 млн. рублів, площа будинків 170 кв. м. Великий плюс цього селища – велика прилегла територія – 6 соток. Передбачається, що селище добудують до кінця 2011 року.

На Дмитрівському шосе, до 30 км від столиці розташований селище Спаське-Семенівське – самий шикарний селище з селищ економ-класу. Тут земельні ділянки по 7 соток і таунхауси в 300 кв. м. Початкова ціна за кв. м. – 45 000 рублів. Щомісячні платежі – 14 000 рублів…