Токійський небесний місто

Уявіть собі хмарочос, в якому під одним дахом об’єднано парки і сквери, житлові будинки і офіси, в якому може розміститися 130 тисяч чоловік? Правда схоже на наукову фантастику…

Однак саме цей проект хочуть втілити в життя Токійські інженери! Майбутній хмарочос буде мати висоту в 1 кілометр, а його вага буде становити 5,5 мільйонів тонн. Звичайно, таке будівництво пов’язане з великими ризиками і витратами, однак, як видно по обстановці в Токіо, воно того варте!

Токійський небесний місто

Справа в тому, що Токіо один з найбільш щільно населених міст в світі щільність населення просто жахлива. Багато будівлі настільки щільно притиснуті один до одного, що до них просто неможливо проїхати. Атмосфера сильно забруднена вихлопами машин і фабрик.

Жителі мегаполісу витрачають на дорогу від двох до чотирьох годин на дорогу, грубо кажучи, половина робочого дня витрачається непродуктивно. Саме тому Токійський Небесний Місто має всі шанси на те, щоб бути реалізованим, так як вирішує більшість цих проблем.

При будівництві планується використання новітніх технологій, і напрацювань, таких як роботизовані підйомні крани, високошвидкісні ліфти підвищеної місткості, система ферм, завдяки якій в центрі будівлі не потрібно встановлювати гігантську підтримуючу колону, система протидії вітру та землетрусам і багато іншого.

На жаль, у зв’язку з недавніми трагічними подіями в Японії проект був відкладений до 2020 року, однак будемо сподіватися на краще. Адже саме за такими хмарочосами майбутнє…