Цінова політика на нерухомість в Берліні

Придбання нерухомості в столиці Німеччини ріелтори Євросоюзу вважають найприбутковішою інвестицією. Але не можна все сприймати близько до серця: локальний ринок за своєю структурою різний – від розкішних дорогих особняків до забутих «мертвих» районів…

У Берліна, на відміну від інших європейських столиць, відсутній єдиний центр. Спадщина минулого збереглося у вигляді поділу на Західний і Східний райони Берліна, природно, площа Зоо і Александер-плац.

нерухомість в Берліні

Так само до цих двом районам прирівняли Потсдамер-плац (його вважають центром міста).

І, нарешті кожен великий квартал Берліна прагнути оголосити тільки свій центр єдиним і головним центром для жителів цього району. Цей полицентризм потрібно брати до уваги, коли йдеться про берлінської нерухомості.

Ціни зростають по мірі наближення до кожного центру, особливо,на офісну нерухомість. Так само цінова політика змінює від центру до центру: найдорожчий в даний момент – Східний центр Берліна. Навколишні райони і Александер-плац, користуються великим попитом, вони світоч культури та туристичному житті міста.

У цих райони найбільш відвідувані магазини, ресторани і галереї – тут комерційна нерухомість найцінніша в Столиці. Наприклад, на середній по проживанню людей вулиці в цьому районі міста можна взяти в оренду приміщення під ресторанчик або закусочну загальною площею близько 70 квадратних метрів в середньому за дві тисячі євро в місяць. І якщо піднятися метрів на сто, до більш активного району, доведеться заплатити втричі більше як мінімум…