Ціни породжують попит

Тенденції початку поточного року і аналіз минулого року свідчать про те, що зростає активність на ринку заміської нерухомості. Особливо відзначається високий купівельний інтерес до об’єктів малоповерхового будівництва з гарним поєднанням ціна/якість…

В основі тут потреби покупця, його бажання і, звичайно, можливості. Все це змушує девелоперів та інвесторів докорінно змінювати підхід до будівництва котеджних селищ.

Ціни породжують попит

Вони зараз приділяють особливу увагу маркетингової стратегії, основ проектів, орієнтованих на певну цільову аудиторію.

Якщо до кризи будівельні компанії особливо не замислювалися як, що і де будувати. Продавалося все побудоване в будь-якому випадку.

Зараз кожен новий проект заміської нерухомості – цільовий проект з долею ясною після завершення будівництва, з чітко прописаними перевагами, термінами здачі завершеного будівництва.

На думку експертів в цьому сезоні будуть користуватися попитом найдоступніші з вартості будинку. Це таунхауси, дуплекси, садиби на два господаря з ділянкою землі. На другому місці за рівнем попиту залишаться готові будинки з земельними ділянками.

Не викликає сумніву правильність прогнозу експертів, які передбачають зростання вартості заміської нерухомості в цьому році на 15-20%.

Це зростання торкнеться і вільні земельні ділянки, а по об’єктах преміум-класу він може бути ще значніше…