У чому підступ дешевого житла?

Безсумнівно, кожна людина прагне придбати товар зі знижкою, особливо, якщо купується не звичайний товар, а квартира. Однак покупцеві слід пам’ятати про те, що на житло знижка просто так ніколи не надається, і сир безкоштовним буває тільки коли лежить в мишоловці. І для продажу квартири за ціною нижче собівартості у продавця напевно є приховані і навіть кримінальні цілі…

Купити квартиру – завжди правильне вкладення грошей. Житло необхідно будь-якій людині і у всі часи, тому попит на нього буде завжди. Чому ж деякі продавці пропонують за свою квартиру ціну, значно нижче ринкової? Цей факт може бути зумовлений найрізноманітнішими і причому небезпечними обставинами.

Найнебезпечнішим є юридичний аспект. Якщо з документами не все гаразд, угода може визнати недійсною. При цьому втрачається не тільки право власності, але і сплачені за квартиру гроші.

Висновок один – всі дешеві варіанти житла на ринку нерухомості необхідно перевірити, а поставитися до цієї перевірки слід з особливою ретельністю. Можна скористатися послугами досвідченого юриста цієї сфери, роботою агентства нерухомості (де є свій юрист). Однак незалежно, хто буде перевіряти квартиру, необхідно пам’ятати наступне.

Продаж квартири за дорученням слід виключити. Договір купівлі-продажу визнається набрав чинності після його реєстрації в Росреестре. За цей час довіреність може втратити свою силу. І є ймовірність, що нового господаря можуть не визнати законним власником прав власності на квартиру. І такого горе-господарю раніше віддану суму вартості квартири швидше за все повернути не вдасться.

Пам’ятайте, що квартиру у приїжджих купувати не слід. Дуже часто недобросовісні шахраї оформлюють нерухомість на приїжджих алкоголіків. Не виявиться зайвим і перевірка документів про дієздатність особи, що продає квартиру.

Слід перевірити, чи є на продавану квартиру права власності неповнолітніх дітей. А також дізнатися, чи є подружжя або спадкоємці, які за законом можуть претендувати на квартиру.

дешеве житло

Слід ретельно вивчити документи, звернути увагу на правильність складання документів. Занижена ціна може стати наслідком помилки в документах, а іноді і підробки.

Сьогодні продаж квартири з неузаконеним переплануванням можлива. Але обов’язки по оформленню змін тоді покладаються на нового господаря. Слід враховувати, що не всі перепланування можуть бути узгоджені і неминучі витрати на ремонт.

Дешевизна житла не обов’язково таїть у собі аферу. Квартира з непривабливим виглядом з вікна завжди буде втрачати в ціні. Знижується вартість і тих квартир, що потребують капітального ремонту. Варто пам’ятати, що знижуватися ціна на продаване житло може і при швидкому продажу, коли продавець терміново потребує грошей.

Будь привабливу пропозицію має свої причини: або це афера шахраїв, або якісь об’єктивні обставини. І будь-який відповідальний і грамотний покупець зможе їх виявити.