У чому плюси нерухомості Канади?

У чому плюси нерухомості Канади? Шукаєте країну, в якій бажали б придбати власну нерухомість? Чому б не обзавестися житлом, скажімо, в Канаді…

Які переваги покупки нерухомості саме в цій країні? Це і високий рівень життя населення в державі, і, на рідкість, стабільна економіка, а також первозданна природа. Найголовніше – кліматичні умови тут схожі з російськими! Та й ставлення до іноземців вельми і вельми лояльне.

Купівлю житла в Канаді можна здійснити без жодних юридичних «заморочок», не беручи до уваги, зрозуміло, території, що перебувають під особливою охороною. Сама процедура придбання є, на рідкість, прозорою для того, щоб здійснити операцію, необхідно просто звернутися до ліцензованого фахівця.

Яке житло в Канаді підійде саме вам – залежить від конкретної ситуації, хоча, зрозуміло, критерії для тієї чи іншої категорії людей, все ж, існують. Скажімо, для студентів або сімейної пари більш кращим буде варіант апартаментів, розташованих у багатоповерхівках. До речі, сьогодні все більше сімейних людей воліють окремо розташовані будинки.

Найпопулярніша нерухомість в Канаді концентрується переважно у великих містах, а також в околицях їх мегаполісів. Скажімо, житло в Оттаві – столиці країни буде найбільш цікаво тим, хто приїжджає сюди для роботи або навчання, адже тут дуже розвинена промисловість і діють два великих університету.

У чому плюси нерухомості Канади?

Однак найбільшим містом країни, як це часто буває на прикладі інших держав, є зовсім не столиця держави, а місто Торонто, який розташований трохи південніше. По суті, він і є економічним центром держави – саме тут проживає третя частина всього канадського населення.

Найбільш переважно тут буде придбати нерухомість діловій людині. А от найбільшим культурним, промисловим і науковим центром країни виступає Монреаль – він, як і два згаданих раніше міста, розташований неподалік від кордону з США.

Тутешнє житло буде так само цікаво, як і американське, адже це місто дуже розвинений, а кількість населення-тут просто величезна. Нарешті, звернемося до західного узбережжя Канади – місту Ванкуверу. Він перебуває в десятці найкращих для життя міст світу.

Де ще з вікон власної квартири ви зможете побачити океан і гірські вершини в снігу, а також розкішний ліс і білосніжні яхти на воді? Безумовно, квартири в самому центрі міста будуть коштувати аж ніяк не дешево. А ось будинок тут, розташований на околиці, цілком може обійтися дешевше, ніж квартира…