У два рази подорожчав найвужчий будинок Нью-Йорка

В даний час найвужчий будинок Нью-Йорка виставили на продаж за 4,3 млн. доларів. Ще в січні роком раніше за нього виклали 2,1 млн. доларів…

Теперішній власник, коментуючи цю ціну, сказав, що в будинку був проведений капітальний ремонт. Також він повідомив про відреставрованих підлогах і появі на кухні меблів з білого дуба. Ванну обробили італійським мармуром і мозаїчною плиткою.

найвужчий будинок Нью-Йорка

У будинку з’явилося нове сучасне обладнання: посудомийна і пральна машина, нова система опалення та кондиціонування.

Ширина цього будинку розташованого в районі Манхеттена не перевищує трьох метрів, а відстань від задньої стінки до фасаду становить дев’ять метрів.

Спочатку цю будівлю звели у 1873 році для заповнення простору між стоять поруч будинками і для того, що б приховати розташовані на задньому дворі стайні.

У цьому будинку на початку минулого століття знаходилася шевська майстерня і кондитерська. Потім в 1920 році тут влаштувалася Една Мілле – відома американська письменниця.

Будинок так само в різні часи населяли актори Джон Беррімор і Кері Грант, антрополог Маргарет Мід і мультиплікатор У. Стайг.

Після чого в далекому 1950 році власником будинку стала сім’я американського правозахисника, якій і приписують порятунок цього будинку від знесення. Коли влада міста мали намір реконструювати квартал, ця сім’я відмовилася виселитися…