В чому особливість іпотечного кредитування?

Комерційні банки використовують диференційовані підходи до кожному клієнту окремо і пропонують вигідні умови при достроковому погашенні кредиту…

Даний факт вигідний, в першу чергу, самим банкам, адже це чудова реклама їх роботи, при такому підході до справи банк поступово починає обзаводиться все новими і новими клієнтами.

При розгляді доходів потенційного позичальника комерційні банки готові враховувати не тільки основний заробіток клієнта, але і додатковий дохід, дивіденди і премії.

Більш того, комерційні банки часто працюють в тісній співпраці з найрізноманітнішими агентствами нерухомості, і, в якості клієнтів компаній нерухомості, позичальники при кредитуванні в банку-партнері отримують пільги та знижки і можуть розраховувати на вигідні умови отримання кредиту.

Як показує достатньо тривала практика, така співпраця дуже плідно і зручно всім учасникам, і тому кредитні фахівці вважають даний напрямок є досить перспективним.

Тепер об’єктом кредитування може виступати первинне житло (новобудови).

Відносно нове і популярний напрям – кредитування первинного ринку житла (новобудов). Придбати житло в іпотеку сьогодні можна навіть на стадії незавершеного будівництва будинку.

особливість іпотечного кредитування

Комерційні фінансові організації надають спільні з забудовниками програми, які вважаються вигідними для позичальників, оскільки банки погоджуються кредитувати виключно надійних та перевірених партнерів, які пропонують до реалізації житло за ФЗ-214.

Цей варіант партнерства передбачає ретельну перевірку всієї дозвільної документації, що гарантує клієнту порядність у відносинах «забудовник-банк-клієнт».

Потенційних позичальників по іпотеці нерідко цікавить питання про те, що сьогодні вигідніше – купувати по іпотеці квартиру в новобудові або по іпотечному кредиту житло на вторинному ринку?

Ставки по іпотеці на новобудови до кризи були на 1-2% більше, ніж ставки за кредитом вторинного ринку житла, а зараз розмір ставок зрівнявся.

Це означає, що у покупців сьогодні з’явилася прекрасна можливість придбати квартиру в споруджуваному будинку, оформивши при цьому іпотеку за мінімальними ставками та віддавши за цю нерухомість скромну суму, адже квартири на етапі забудови коштують зовсім недорого…