В якому будинку вибрати квартиру?

В якому будинку вибрати квартиру? Кожен тип будинку – цегляний, панельний або монолітний – володіє своїми перевагами і недоліками. Важливо знати їх, щоб зробити вибір квартири найбільш відповідально, і знати про можливі ускладнення…

1. Будинок з цегли. До однозначних плюсів відносять тривалість служби – цегляний будинок може простояти цілі століття. Такі будинки надійні і екологічні, пожароустойчивы, не схильні до гниття, добре переносять різні погодні умови.

Цегла володіє високою теплоємністю – взимку в ньому тепло, а влітку прохолодно. Але, у разі аварійного відключення теплопостачання в зимовий час, квартира швидко охолоне. Теплоємність є, як плюсом, так і мінусом.

А ось до конкретних недоліків зараховують поетапну усадку будинку, крихкість кладки, якщо будівля перенесло пожежа, а також дорожнечу самого будівельного матеріалу.

Саме цегляні будинки в даний час зводяться в малих обсягах, але попит на них є постійно.

2. Панельний будинок. Сьогодні це найпоширеніший вид житла. Його плюси: завдяки новим будівельним матеріалам панельні будинки мало поступаються цегляним в питаннях теплозбереження; усадка відбувається відразу по всьому будинку; невисока ціна; можливість придбати житло з готовою обробкою.

В якому будинку вибрати квартиру?

Мінуси: стики панелей рідко бувають герметичними і вимагають регулярного профілактичного догляду; низькі стелі і мала метражность кухонного простору; висока чутність вулиці і сусідів.

3. Монолітні будинки. Монолітні будинки виступають гідними суперниками цегляним будинкам. Вони бувають цегляно-монолітні (монолітний каркас з провідними стінами у вигляді цегли) і монолітно-каркасні (монолітний заводський каркас, зовнішні і внутрішні стіни оформлені з інших легких конструкцій).

Плюси монолітних будинків, загалом: швидке зведення будівель; немає швів на стиках; висока шумоізоляція; доступна ціна, в порівнянні з цегляним будинком; легкість перепланування; довговічність служби.

Мінуси подібних будинків: бетон не вбирає і не віддає вологу, дихається в такому будинку складніше, ніж в цегляному; не до кінця перевірена суворим континентальним кліматом технологія, можливі форс-мажорні ситуації.

У підсумку, кожен вибирає той варіант і той будинок, який найкращим чином відповідає побажанням клієнта. Облік особливостей тих або інших будівель не буде зайвим, і дасть можливість отримувати від покупки більше позитивних емоцій…