В яких країнах дешевше житлоплощу?

В якому місці житло доступнішим? Конкретно це питання задали собі фахівці з фірми EVANS, і вивчили відповідність доходів громадян і цін на житло в сорока країнах…

Підрахунки були зроблені за такою схемою: середня вартість на житло була поділена на середні доходи жителів протягом року і виведений підсумок через яку кількість років громадянин того чи іншого регіону буде здатний купити особисте житло.

П’ятірка країн, де житло реально доступне пересічному громадянину виглядає наступним чином:

1. Сполучені Штати Америки. Середня ціна житлової нерухомості – 95 тис. євро; типовий річний дохід сім’ї – 35 тис. євро. А хто б сумнівався? Отже звичайний американець буде здатний придбати будинок у цілому за 2,7 року.

2. Домініканська Республіка. Звичайна ціна нерухомості – 33 тис. євро; звичайний дохід сім’ї за рік -9 тис. євро. У загальній складності за 3,5 роки звичайний домініканець крім власника чудового клімату, океану і безлічі фруктів робиться власником особистого житла.

3. Чилі. Звичайна ціна житлової нерухомості – 45 тис. євро; типовий дохід сім’ї за рік – 11 тис. євро. І знову житель Латинської Америки. Житло там доступніше ніж у Сполучених Штатах Америки в 2 рази, заробітна плата нижче в 3, але все ж благополучним власником особистого житла простий чилієць стане в цілому за 4 роки.

4. Швеція. Звичайна ціна житлової нерухомості – 119 тис. євро; типовий дохід сім’ї протягом року – 28 тис. євро. 4 роки потрібно шведу на придбання особистої квартирою.

5. Бельгія. Звичайна ціна нерухомості – 121 тис. євро; типовий дохід бельгійської родини ха рік – 28 тис. євро. Впритул підійшовши до шведів, бельгійці мають всі шанси придбати дах над головою за 4,2 року.

Таким чином, ті кого не задавила жаба, мають всі шанси ознайомитися з п’ятіркою держав, де існувати звичайному громадянинові доведеться або ж в печері або в наметі.

1. Марокко. Звичайна ціна житлової нерухомості – 144 тис. євро; типовий дохід сім’ї за рік – 2 тис. євро. Час для придбання особистого житла – 67 років. Це на 5 років більше, ніж живе середньостатистичний житель України чоловічої статі. Сумно, чи не правда?

2. Пакистан. Звичайна ціна житлової нерухомості – 74 тис. євро; типовий дохід сім’ї за рік – 1 тис. євро. Жителям Пакистану пощастило трішки більше, в теорії просурмивши 40 років громадяни цієї держави отримують право бавитися з онучатами на власному ганочку.

В яких країнах дешевше житлоплощу?

3. Чорногорія. Звичайна ціна житлової нерухомості -151 тис. євро; типовий дохід сім’ї за рік – 5 тис. євро. Громадянин цієї європейської країни, яка стала в останні роки знаменитим місцем розваг, буде здатний придбати квартиру за 30 років постійної роботи.

4. Білорусія. Звичайна ціна житлової нерухомості – 90 тис. євро; типовий дохід сім’ї за рік – 3 тис. євро). Звичайного білоруському трактористу потрібно провести на полі близько 28 років, для того щоб купити будинок. Дивно звідки в цій державі Подібні розцінки на нерухомість.

5. Російська Федерація. Звичайна ціна житлової нерухомості – 303 тис. євро в Москві, 64 тис. євро – в інших регіонах; типовий дохід сім’ї за рік в Москві – 11 тис. євро, в інших регіонах – 3 тис. євро. 26 років відділяє жителя Росії від особистої житлоплощі або ж будинку.

Україна, як Ви напевно вже зрозуміли розташувалася в 10-ке, розцінки на житло у нас звичайно нижче, але і заробітні плати, природно, залишають бажати кращого…