Варто страхувати нерухомість?

Більшості російських громадян гостро проблема стосується квартирного питання. Багато сімей не мають можливості придбати житло за існуючими цінами…

Деякі намагаються вирішити цю проблему цілком законним шляхом, деякі намагаються обійти закони та умовності.

Покупка квартири, перевірка усієї документації – це завжди ризик, причому дуже великий.

На практиці, з досвіду ріелторських компаній, якщо необхідна процедура підписання документів проходить в обхід закону, то і вся угода може бути визнана недійсною.

Ризик занадто великий, і необхідно при купівлі нерухомості ретельно перевіряти її юридичну чистоту.

Перевірка документації нерухомості полягає в обов’язковій перевірці всіх осіб, нині і раніше проживаючих у приміщенні.

страхувати нерухомість

Але справа в тому, що навіть найточніша перевірка не може гарантувати абсолютну законність операції.

Говорячи про ситуації перевірки юридичної чистоти нерухомості і виникаючих негативних наслідків, начальник відділу іпотечного ВАТ «Капітал» Михайло Алексєєв зазначив:

«Незаконні операції, пов’язані з придбанням нерухомості, насамперед, пов’язані з махінаціями різного спрямування, а також з численними порушеннями прав громадян, які не досягли повноліття, порушеннями прав спадкоємців та багатьма іншими».

Ще при підписанні документів можуть виникнути ряд помилок, які в подальшому негативно впливають на ваші права. Ці помилки можуть не врахувати уповноважені державні органи, що здійснюють дії реєстраційного та нотаріального характеру.

Виникає незахищеність громадян і різні сумніви. Як же уникнути подібних негативних ситуацій? Гарантією і єдиним надійним способом в даному випадку може бути титульне страхування, яке є страховкою від фінансового ризику, пов’язаного з втратою права власності або обмеженням його в частині володіння (користування, розпорядження)…