Вчимося вибирати квартиру

Розглянемо самий звичайний приклад: ви бажаєте придбати житло. Неважливо скористаєтеся ви послугами ріелтора, сподобалося чи оголошення в газеті або квартиру рекомендує вам знайомий – треба все оглянути…

Напевно, у вашій голові вже змодельований образ квартири-мрії з дорогими килимами, євроремонтом, витонченими меблями і парою доберманів. І ось ви вже на порозі заповітної квартири. На що звертати увагу? Як поводитися?

Насамперед треба зрозуміти, що шукати готове втілення наяву ваших фантазій не варто. Запам’ятайте: ви купуєте стіни, підлога і стеля.

Пройдіться по кімнатах, перевірте наскільки комфортно вам переміщатися, як можна облаштувати і не забувайте про перспективу перепланування.

Не піддавайтеся власним емоціям! Дуже часто, ледь переступивши поріг, покупець спішно покидає приміщення.

Причин цьому може бути безліч: надмірно активний господар, нелюбимий колір шпалер або коти на які у вас алергія.

вибирати квартиру

Або навпаки перше враження настільки приємне, що ви готові цю ж хвилину придбати це гніздечко.

Будьте обережні і розсудливі. Заздалегідь визначте для себе мету – оглянути приміщення не дивлячись ні на що і слідуйте їй до кінця.

Все можна поміняти і в квартирі вашої мрії будуть і квіти і високий холодильник і величезний диван. Розпитайте господаря про сусідів, перевірте стан під’їзду, поштових скриньок і ліфта.

Намагайтеся оглядати квартиру в денний час, це дозволить вам оцінити наскільки вона висвітлена вдень, а продавцю буде складніше приховати недоліки.

Обійдіть будинок, прикиньте, наскільки він віддалений від громадського транспорту, магазинів і соціальних об’єктів, що є неподалік шкідливі промислові підприємства.

Ці невеликі поради допоможуть вам зробити настільки нелегкий вибір на шляху до вашої мрії…