Від чого залежить вартість квартири?

Збираючись купувати квартиру, ми нерідко дивуємося цінами. Півтора мільйони, три мільйони, 12 мільйонів. Звідки такі ціни? Люди що, з глузду з’їхали, за таку суму можна купити аж кілька квартир! Перш, ніж дивуватися, потрібно дізнатися про те, від чого залежить вартість квартири…

Самий головний фактор, що впливає на ціну – це місце розташування квартири. Як думаєте, що буде дорожче – однокімнатна квартира в центрі Москви або ж шикарний котедж десь на відшибі в глушині? Природно перше. Чому? Тому що в центрі Москви створені всі умови для комфортного проживання.

Там Ви знайдете і торгові центри, і купу офісних компаній, і електрика, хороші дороги, водопровід, та й взагалі що завгодно. А що в глушині? Немає нічого з перерахованого, кому потрібні ці квадратні метри, якщо жити в цьому місці неможливо?

Далі за значущістю йде метраж квартири та кількість кімнат. Чим квартира більше, тим дорожче, цей факт відомий кожному. Зрештою, у владі теж не дурні сидять, просто так роздавати землю ніхто не буде.

вартість квартири

Ціна йде і виходячи зі стану і впорядкованості квартири. Якщо в ній нещодавно проведено капітальний ремонт, в ній є хороші меблі, та й сама будівля нове, то і квартира буде дорогою. Адже в ній Ви можете прожити не один рік, не вкладаючись на ремонт. Полуразваливающиеся хрущовки ж без меблів будуть найдешевшими. Якщо порівнюються приблизно однакові за станом і метражу квартири, то вирішальним фактором може стати сама планування.

Велику значимість має ситуація на ринку. Всім відомо, що під час кризи ціна на квартири сильно впала, але і попит був набагато нижче. Відповідно, коли на ринку йде підйом, а люди заробляють великі гроші, то і вартість квадратного метра буде зростати.

Впливати можуть і такі дрібниці, як наявність сміттєпроводу в будинку, з чого він зроблений – бетонних блоків або цегли, може бути, квартира знаходиться цілком облаштованому місці, проте з вулиці доноситься неймовірно жахливий шум. Вторинне або первинне житло – теж досить важлива річ, так як потрапити в яку-небудь історію не хочеться нікому.

Ціна не виникає на порожньому місці. Перш ніж купувати квартиру, ретельно проаналізуйте ситуацію і спробуйте виявити всі недоліки самого житла і його оточення, інакше Ви можете втратити багато коштів або взагалі залишитися в підсумку ні з чим.