Від чого залежить вартість оренди квартир?

У Санкт-Петербурзі є кілька агентств з оренди нерухомості. Найпрестижнішим з них є «Арент», яке зовсім нещодавно оголосило про початок дії знижок на всі квартири елітного класу подобово на 5%…

«Арент Санкт-Петербург» в туристичному бізнесі вже більше 4 років, і з успіхом орендує і здає квартири на добу.

Агентство пропонує всім гостям міста зупинитися на добу в просторих і комфортабельних квартирах.

Практично всі квартири агентства знаходяться в історичному центрі, неподалік від Невського проспекту.

Велика частина клієнтів, як іноземних, так і російських, стають постійними, і розповідають друзям про рівень обслуговування та його якості.

Пропонуються подобові квартири всіх цінових категорій: від економного класу до престижного.

Вартість оренди зовсім не залежить від комфорту квартири, всі вони обладнані спеціальною та сучасною технікою для туристів будь-якої категорії.

Середня ціна 1-кімнатної квартири, яка підходить для розміщення двох чоловік, в середньому, становить 70-80$ за добу. Елітні квартири мають дизайн автора і прекрасно оброблені.

Квартира елітного класу з чудовою інтер’єрної обробкою і оригінальним дизайном на Великій Морській вулиці з видом на Невське перетин обійдеться приблизно 100-130$, в залежності від сезону.

У такій квартирі прекрасна простора кухня, сучасні меблі з найкращих салонів Санкт-Петербурга та нова побутова техніка.

вартість оренди квартир

У такій квартирі розміщується, в основному, до трьох осіб, як правило, це сім’я, яка вирішила відвідати один з найстаріших міст Росії.

Серед квартир еліти, які здаються подобово, є одна 2-рівнева квартира, в якій є камін, вона розташована на перетині Невського і Володимирського проспектів. Така квартира також не обійшлася без дизайну автора.

Якщо раптом Ви плануєте відвідати старовинне місто Росії навесні, і сумніваєтеся в місці зупинки, агентство пропонує оренду квартири на час вашого перебування в Санкт-Петербурзі. Це буде найбільш комфортним і зручним варіантом для установки вашого розміщення.

Агентство ні крапельки не поступається в квартирних розміщеннях для оренди подобово, а, навпаки, багато в чому перевершує по комфорту і зручності, готелі і готелі.

А якщо почати розмову про ціну, то ціни значно відрізняються. Саме із-за своїх невеликих цін агентство «триматися на плаву» ще довгі роки…