Від придбання якої нерухомості краще відмовитися?

Цікаво, хто з Нас хоче жити в будинку, який має жахливий стан: з гнилими підлогами, які постійно скриплять, зі стелями, поточними після кожного дощу і з дірками в стінах, де часом бігають миші…

Відповідь напрошується сам: «Ніхто!» Але бувають випадки, коли недобросовісні ріелтори намагаються будь-якими способами приховати недоліки житлового приміщення, яке він намагається продати саме Вам! У даній статті Ми спробуємо розібратися в тому, як правильно вибирати житло, щоб в подальшому не шкодувати про зроблений вибір.

Для початку Вам потрібно вибрати район, в якому Ви хочете придбати житло, безпосередньо, відштовхуючись від рекомендацій знайомих, сайтів та інших інформаційних систем. Потім дізнайтеся, яка компанія займалася будівництвом даного житлового приміщення. Почитайте відгуки.

Сумлінно вони виконують свою роботу, якісні матеріали вони використовують для будівництва будинків, які ціни вони висувають для потенційних покупців, ознайомитися з можливими пільгами, системами знижок і перевагами перед іншими компаніями, що займаються будівництвом.

Ознайомившись з переліком даних правил, Ви можете домовлятися з представниками фірми про те, що хочете подивитися квартиру, ознайомитися з документами, що підтверджують легальність наступної операції.

придбання якої нерухомості

Якщо у Вас серед знайомих є люди, які розуміються на будівництві, то на огляд квартири варто покликати його, щоб він зміг вказати Вам на недоліки і плюси даного житла.

Коли Ви знаходитеся безпосередньо в самій квартирі, то звертайте увагу на всі дрібниці. Перевірте цілісність стін, цілісність підлоги і стелі. Якщо бачите якісь тріщини, несумісні з життям будівлі, то можете сміливо йти, не передбачаючи нічого поп оводу житла.

Завжди не соромтеся задавати якісь питання, якщо Вам дійсно не зрозуміло. Оцініть ремонтопридатність будівлі, оскільки тут Вам жити (в потенціалі, звичайно, але все ж) У будь-якому випадку, будівля має бути якомога міцніше і краще.

Звичайно, старі приміщення продаються за більш дешевою ціною. Але пам’ятайте, що на ремонт можна вкласти ще більші гроші, ніж вартість будівлі. Так що дешевизна – це далеко не показник того, наскільки будівля якісно і добре зроблено.

Намагайтеся шукати саме такі приміщення, які підійшли б Вам, і які Вам сподобалися. Приміщення бувають абсолютно різні, і, відповідно, призначення у них різне…