Виріши житлове питання з допомогою Будощадкаси

На сьогоднішній день існує величезна кількість всіляких пропозицій по придбанню нерухомості: десятки видів кредитних програм, іпотечне кредитування, участь у будівельних кооперативах і т. д…

У кожного, відповідно, є свої переваги і недоліки. Якщо всі відомі вам способи не вселяють довіри, зверніть свою увагу на спеціалізований банк СтройСберКасса, можливо це саме те, що ви шукали. Вся діяльність банку побудована на одному принципі – накопичення грошей вкладників та видача позичальникам кредитів. Вкладник і позичальник – одна особа.

Виріши житлове питання

ССК не інвестує в нерухомість, не працює на умовах іпотеки, його властивість – скарбничка, в якій вам платять гроші за накопичення, а ви – за їх отримання. Працювати з банком має право будь-який бажаючий. Розберемо детально весь «шлях» ваших грошей. Ви укладаєте договір, починаєте вносити вклади, внесених коштів нараховується відсоток.

Протягом певного часу (min 2 роки) ви, накопичивши 40-50% від бажаної нерухомості, отримуєте житловий позику на її придбання. Можливість вступити в права власності з’являється після повного погашення позики. Така система, тепер давайте детальніше зупинимося на її перевагах.

Найголовніший плюс ССК – низька процентна ставка позики (5-6%). По-друге, можливість користуватися банківськими послугами є у всіх. По-третє, банк надасть вам високі гарантії надійності: виключені ризикові операції, не інвестує будівельні проекти і т. д.

Поряд з очевидними перевагами мають своє місце і недоліки. Це, звичайно ж, низький процент за вкладом (2-3%), а так само відсутність гарантії на накопичення потрібної суму до моменту накопичення. Все, за великим рахунком, залежить від вас…