Вирішили зняти будинок?

Якщо хтось вирішив замість квартири орендувати на час приватний будинок, він повинен уявляти собі, що процедура ця складніше процедури оренди квартири…

При виборі приватного будинку для себе і власної сім’ї потрібно врахувати безліч різних нюансів. Будь-яке житло буде мати своє місце розташування, систему опалення, сусідів. Будинок виявиться або новим, або досить старим.

При ньому, як правило, буває садовий ділянка, яким орендарі зможуть скористатися. Іноді, правда, немає, якщо будинок здається їм не повністю.

Отже, якщо потенційні орендарі приватного будинку визначилися, нарешті, з цілями, вони сміливо можуть приступати до пошуку відповідного варіанту.

Краще це доручити досвідченому рієлтору, але, якщо немає бажання і можливостей виплачувати йому комісійні, то детально розглядати всі варіанти і спілкуватися з господарями нерухомості доведеться самому орендарю.

Краще зупинити свій вибір на будинку, розташованому в спокійному районі, де неподалік знаходитиметься ліс, річка. Тоді в такому затишному містечку можна буде здорово проводити час з дітьми.

Якщо поруч з будинком виявиться спортивний майданчик, варто серйозно подумати про заняття спортом. Просто ідеальним для орендаря буде вважатися той будинок, біля якого є магазини, школи, дитячі садки, автобусна зупинка та автомобільна стоянка.

Може виявитися, що в будинку не обладнано центральне водопостачання. В цьому випадку не зайвим буде поцікавитися, чи є поблизу колонка.

Вдале розташування будинку – не єдиний критерій, на який слід орієнтуватися при розгляді різних варіантів.

Вирішили зняти будинок

Якщо потенційним орендарям відразу не сподобалися, з якихось причин, господарі будинку, підписувати з ними договір не треба поспішати. Адже лише хороші відносини з власниками є запорукою вдалого вирішення багатьох проблем, які можуть виникнути у наймачів під час проживання.

Особливо це пов’язано з оплатою.

Не треба соромитися задавати господарям питання. Нічого дивного не буде в тому, якщо орендарі з’ясують, з якого матеріалу зведені стіни, тепло взимку в кімнатах, є щілини у вікнах і підлозі, і як працює пічка.

Звичайно, всі недоліки можна виправити, але краще, щоб їх не було зовсім. Про майбутніх сусідів по будинку треба відразу дізнатися якомога більше, особливо, якщо вони знімають другу частину будинку.

В ідеалі, вони повинні бути досить доброзичливі до новим мешканцям, адже тільки в цьому випадку до них завжди можна звернутися за допомогою чи порадою.

Так, і пам’ятайте, що оплата комунальних послуг в приватному будинку набагато вище, ніж у квартирі. На це також потрібно розраховувати.