Як домовлятися з агентствами нерухомості?

Між агентствами нерухомості та приватними посередниками існує ряд відмінностей. Обслуговування клієнтів агентствами здійснюється лише після укладення договору, метою якого є подальше оплатне надання послуг…

Завдяки цим документом представники агентства отримують гарантії щодо здійснення клієнтом обумовленого винагороди.

Для деяких ріелторських компаній характерне таке складання договорів, яка дозволяє їм не тільки переконатися в отриманні виплат, але й призначити максимально можливу оплату за надані послуги.

Для того щоб уникнути можливих переплат, необхідно мати загальну інформацію про складання договору, а також про найбільш важливих пунктах, на які обов’язково слід звернути увагу.

У разі підписання договору перед виконавцем з’являється зобов’язання про обслуговування замовника, а перед замовником – про оплату даних послуг. Зовсім неважливо, що замовник вважає за послуги, які обумовлені в договорі, не настільки дорогими.

Якщо, в кінцевому підсумку, після проведення різних рекламних заходів квартира, все-таки, не була продана, зобов’язання по оплаті послуг агентства нікуди не зникають.

агентства нерухомості

Нерідко буває так, що при прийнятті рішення про розірвання договору люди отримують багато нової інформації, на яку спочатку просто не звернули уваги. В основному, коли замовник не має ніяких поважних причин для даних дій, йому доведеться виплачувати неустойку.

Але, в більшості спірних питань, суд приймає сторону фізичної особи, хоча це не завжди дозволяє уникнути виплат штрафів, адже договір складається з урахуванням односторонніх інтересів агентства нерухомості.

Необхідно пам’ятати, що навіть при відсутності у змісті договору будь-яких згадок про наявність штрафних санкцій, пов’язаних з невиконанням зобов’язань, дана ситуація передбачена Цивільним Кодексом РФ. Про такі нюанси ріелтори зазвичай не згадують.

Якщо замовник вважає, що надання послуг проводилося не на належному рівні або їх обсяг не був виконаний в повній мірі, їм може бути подана скарга співробітникам відділу по захисту прав споживачів або ж позовну заяву в суд.

Таких неприємностей можна уникнути, якщо під час укладення договору приділити достатньо часу його уважному вивченню, а ставити підпис лише після того, як буде осмислено кожен з його пунктів…