Як дорожче продати квартиру?

Кожному господарю хочеться при продажу своєї квартири і в грошах виграти, і завершити весь процес, як можна швидше…

Ще не так давно це залежало тільки від місця розташування будинку, зараз же потенційні власники звертають увагу і на прихильність поблизу будинку магазинів, паркування, дитячих садків, шкіл, ігрових майданчиків.

Має значення і тип будинку, зовнішній вигляд під’їзду, розмір площі, наявність балкона, планування. Тому, щоб не зіпсувати перше враження майбутніх власників, що потрібно зробити, хоча б, поверхневий ремонт під’їзду чи сходової площадки.

Виникає питання – а чи потрібно робити ремонт в самій квартирі? Це вже справа особистих уподобань. Можливо, хтось може собі дозволити придбати квартиру дорожче, зате повністю готовий до проживання, а комусь зручніше буде самим, на свій смак, поступово облаштовувати житло.

продати квартиру

Зрозуміло, що квартира, потребує ремонту, і буде коштувати на порядок дешевше. Обов’язково потрібно ремонтувати квартири, призначені для клієнтів з високим рівнем доходу, тоді кошти, вкладені в ремонт, повністю окупляться при продажу.

Також не вітають потенційні господарі та перепланування приміщення, так як у переважної більшості квартир немає відповідного документального дозволу.

Якщо ж такі документи є, і проведення перепланування змінило зовнішній вигляд і функціональність приміщення в кращу сторону, або завдяки цьому вийшло усунути первинні недоліки, допущені при будівництві, вартість квартири на порядок зросте.

В даний час зростає попит на елітні квартири з дорогим ремонтом, так як вони знаходяться в дефіциті. Для порівняння: квартира на центральному проспекті міста без обробки і ремонту вищого класу, за вартістю, прирівнюється до квартирі з престижним ремонтом, але знаходиться в будинку більш низької категорії.

Отже, щоб вигідно продати квартиру, що знаходиться в простому будинку недорогого району, господареві не варто затівати грандіозний ремонт, розумніше буде обійтися косметичної обробкою. Для власників житла бізнес-класу, навпаки, слід зробити повну і якісну обробку всього приміщення…