Як грамотно продати нерухомість?

Перед багатьма людьми, хоча б раз у житті, виникала проблема – як грамотно продати квартиру, будинок, дачу, гараж і т. д…

Як отримати максимальну вигоду від угоди, забезпечити собі безпечні умови отримання грошей та не потрапити в халепу. Найбільш очевидний і простий варіант – звернутися до професійних ріелторів, за що, природно, доведеться розплатитися.

продати нерухомість

Або придбати власний досвід, освоїти навички продажу нерухомості. В допомогу новачкам дамо кілька корисних порад. По-перше, постарайтеся об’єктивно оцінити вартість своєї квартири.

Особистісний фактор може перешкодити адекватно дивитися на речі, адже для вас – це рідне, насиджене гніздечко, а для покупця – звичайна квартира, яких мільйони. Для цього уважно вивчіть поточний стан ринку нерухомості і призначте оптимальну вартість, яка не відлякає потенційних покупців.

По-друге, не додавайте до ціни за квадратний метр свій щойно завершений ремонт. Для будь-якого покупця куди важливіше метраж приміщення, його планування, район, в якому воно розташоване, мережа комунікацій і т. д.

Ваші нові навісні стелі і ліпнина на стелі у ванній кімнаті навряд чи будуть оцінені в грошовому еквіваленті.

Намагайтеся не вдаватися до «цінових ігор» пониження і підвищення вартості. Це рідко дає реальний позитивний результат. Організуйте хороший прийом потенційним покупцям, призначайте зустрічі як у вечірні, так і в ранкові години, особисто зустрічайтеся з ними, подбайте про чистоту в приміщенні. Адже, як відомо, перше враження – найсильніше…