Як грамотно вибрати агента з нерухомості?

Відносини між потенційним покупцем нерухомості та їх агентом є дуже важливими. Умовно кажучи, робота агента з нерухомості полягає у супроводі вас на шляху найбільшої покупки в вашому житті! Тому, вибір агента повинен відповідати вашим потребам і інтересам…

Тут наведені основні питання, які варто задати агенту, при укладенні з ним договору:

– Як довго людина працює агентом з нерухомості, яка в нього спеціалізація. Потрібно переконатися, що він має великий досвід і знайомий з місцевим ринком.

– Чи є у агента форма або анкета, яка дозволить вам записати конкретні побажання, щодо типу нерухомості та району.

– Попросити у агента з нерухомості можливості поспілкуватися з його попередніми клієнтами. Це дійсно, хороша ідея – почути про задовільний досвід від інших людей.

Як грамотно вибрати агента з нерухомості?

– Які збори і комісії повинен нести покупець? Продавець, як правило, є тією стороною, яка відповідальна за комісії. Тим не менш, варто уточнити це питання.

– Який стиль переговорів агента. В залежності від ситуації та ринку нерухомості переговорний стиль є важливим фактором. Хоча, іноді, більш агресивний агент може забезпечити більш вигідну угоду.

– Скільки об’єктів нерухомості агент продав в минулому році? Відповідь на це питання повинен бути прямим показником його ефективності.

Слід визначитися з варіантами спілкування. Іноді швидке реагування може прискорити операцію. Вирішіть, як і коли ви ввійдете на контакт один з одним: стільниковий телефон, домашній телефон, пейджер, електронна пошта тощо.

Так само хочеться відзначити, що при виборі агента, напевно, потрібно прислухатися до своєї інтуїції. Пам’ятайте, що вибір ріелтора – важливий вибір, і він працює на вас…