Як купувати нерухомість в Австралії?

Купую нерухомість в Австралії, ви, насамперед, забезпечите себе стабільним доходом, здаючи її в оренду…

Процедура продажу і покупки нерухомості з оформлення всього переліку документів задоволена проста. В Австралії цілком можна знайти дешеве житло, яке повністю облаштовано і не вимагає ремонту. Купуючи нерухомість в Австралії, ви маєте право отримати мультивізу.

Ціни на нерухомість в Австралії досить збалансовані, але, проте є і винятки. Найвищі ціни на нерухомість знаходяться в Сіднеї.

У Сіднеї дуже високий попит на оренду, так як сюди приїжджають мільйони туристів, тому мати тут свою нерухомість дає безсумнівний ряд переваг.

В Австралії, кожен купив нерухомість зобов’язаний платити податок. В Австралії існує угода з Росією, за яким податок за нерухомість стягує тільки Австралія.

Ціни в Австралії залежать від різних факторів: наявності поряд метро, віддаленість від океану, в якому районі знаходиться нерухомість і т. д.

Нерухомість в Австралії

Приємним бонусом для тих, хто купує нерухомість вперше, призначається виплата у розмірі 21 тисячі австралійських доларів. Багато людей захотіли скористатися цією перевагою, тому попит швидко кинувся вгору.

Іноземці також мають право придбати земельні ділянки, але з однією умовою, що протягом року на купленій землі повинен бути побудований об’єкт. Багато іноземці купують нерухомість з метою її перебудови, а потім перепродують їх за більш високу ціну.

Кожен іноземець має можливість придбати нерухомість «первинного ринку», коли об’єкт ще не зареєстрований.
Сама процедура покупки включає в себе п’ять пунктів: вибір об’єкта нерухомості, підписка договору на купівлю об’єкта нерухомості, вибір певної схеми інвестування та передача прав на володіння нерухомістю.

Купуючи нерухомість для здачі в оренду, доцільніше укласти договір зі спеціальною організацією, яка буде займатися вашим питанням по здачі житла в оренду.

Мати нерухомість в Австралії дуже престижно, а також це кращий вибір, для того щоб примножити свої доходи…