Як купити комерційну нерухомість?

Звичайно, провідне місце у цьому питанні займає житлова нерухомість. Російські покупці готові з радістю придбати нерухомість для проживання або здачі в оренду. Останнім часом так само зріс інтерес наших співвітчизників до комерційної нерухомості, таким об’єктам як офіси та готелі, різноманітні складські приміщення і так далі. Росіяни готові до розвитку свого бізнесу за кордоном, так це приносить дуже хороший дохід…

Якщо складати рейтинг країн, в яких найбільш розвинена купівля комерційної нерухомості, то на чолі цього списку буде знаходитися Німеччина. Такі міста, як Берлін користуються великою популярністю у покупців.

Придбання якого – небудь об’єкта нерухомого для жителів нашої країни – це щось з області мрії, щось дуже дороге. Звичайно, це не дивно, адже ціни практично у всіх розвинених країнах, наприклад, Швейцарії та Великобританії шалено високі! Але, слід врахувати, що абсолютно не у всіх районах. До речі, до таких дорогих країн» ставитися і сама Росія.

У Німеччині, яка, як говорилося вище, займає перше місце за популярністю, є дуже прийнятні райони з відповідними цінами на квартири. Їх облаштування повністю готове для використання і проживання. Розмір квартир близько двадцяти восьми квадратних метрів, а вартість становить 8000 євро!! Сума досить приваблива.

Практично вся східна частина Німеччини готова запропонувати такі розцінки. Якщо ж прикласти невеликі зусилля, то і на західній частині Німеччини можна знайти такі квартири.

Однак у цій країні не так просто використовувати придбану нерухомість в повному обсязі за призначенням і з вигодою. Все пов’язано з законодавством Німеччини. Навіть якщо Ви придбали нерухомість в цій країні, це не гарантує Вам, що у Вас з’явиться вид на проживання в цій країні. Здати квартиру в оренду буде теж досить складно.

Якщо, звичайно, Вам пощастить чи Ви дуже постараєтеся, і придбаєте, житлоплощу в популярному районі, то проблем з орендарями, швидше за все не буде. Тому для покупки нерухомості краще всього звернутися за допомогою до професіоналів своєї справи. Заходи, пов’язані з іноземними об’єктами, вимагають великої уваги і відповідальності, так як рівень ризику дуже високий, а кількість недоліків даного заняття трохи лякає.

купити нерухомість

Звичайно, головним чином Ви ризикуєте не заволодіти повним кількістю інформації. У Вас з’явиться неприємна можливість придбання житла, яке знаходиться в неблагополучному районі, а ціни взагалі можуть значно збільшиться, що не принесе Вам нічого приємного!

Величезні сюрпризи можуть принести ціни на різні ресурси, платежі за комунальні послуги і система оподаткування. У кожній країні існують свої нюанси, які так само дуже важко врахувати самостійно!

Кількість і суть цих нюансів залежить не тільки від країни, в якій ви купуєте майно, але і від району та інших умов, таких як місцеве законодавство, звичаї та традиції країни, і, звичайно, стан економіки!

Але не варто поспішати з вибором агентства, краще всього спочатку дізнатися ціни та умови кількох фірм. Уточнити яку інформацію вони пропонують про країнах та юрисдикціях. Поспіх у цьому питанні буде не на вашу сторону.