Як купити квартиру в кредит?

Для більшості росіян покупка квартири в кредит є єдино можливим способом вирішення житлового питання. Кредитори чудово це усвідомлюють і пропонують безліч варіантів кредитування. Серед них можна підібрати той, який буде підходити для Вас, однак до вибору варто поставитися з належною увагою. З чим це пов’язано…

Перш за все, з тим, що рекламовані банком програми для покупки квартири в кредит адресовані так званим ідеальним позичальникам, тобто тим, у кого високий підтверджений дохід, надійне забезпечення кредиту, за кого виступають поручителі.

Якщо Ви не підходите під якийсь з цих критеріїв, то, відповідно, і умови кредитування дещо змінюються.

Як купити квартиру в кредит?

Як правило, це відбивається на максимальній сумі кредиту, строк, на який він видається, і, звичайно, на процентній ставці.

Слід пам’ятати, що покупка квартири в кредит передбачає позичання великої суми на тривалий термін, і при таких умовах навіть сама незначна різниця (0,5%) може з’явитися причиною переплати сотень тисяч рублів.

Тому, якщо Вам належить покупка квартири – кредит брати потрібно, грунтовно підготувавшись.

По-перше, оцініть ситуацію: яку суму становить загальний підтверджений дохід сім’ї, відповідний у Вас заставу і скільки його можуть оцінити, чи готові за Вас виступити поручителі?

По-друге, перегляньте пропозиції різних банків і виберіть ті, які підходять саме Вам, з урахуванням Вашої ситуації.

Часто зробити це непросто у зв’язку з тим, що кредитори відкрито не оголошують про підвищення ставки у зв’язку з певними обставинами. Про це Вам повідомлять вже у банку, і, можливо, вже після подачі документів, а то й після рішення кредитного комітету…