Як купити нерухомість на Мальті?

Фізичні особи, які не є громадянами Євросоюзу, можуть купувати нерухоме майно, тільки в тому випадку, якщо їм видадуть дозвіл у Міністерстві фінансів у відповідності із законодавством Мальти…

Нерухомі об’єкти на Мальті можуть бути придбані в кредит, якщо дотримані наступні умови:

нерухомість на Мальті

1. Потрібно підписати Зобов’язання купівлі-продажу, яка накладає зобов’язання придбання власності ціною не менше 110 тис. євро (квартири, розкішні номери), і не менше 183 тис. євро при купівлі інших видів житлового нерухомого майна.

2. Будується нерухоме майно або нерухомість, яка потребує ремонту, що може бути куплена за меншу суму, за умови, якщо, в кінцевому рахунку, сума становитиме не менше зазначених у пункті 1.

3. Отримання дозволу Acquisition of Immovable Property у Міністерстві Фінансів. Вартість дозволу скласти близько 233 євро, видається протягом 3 місяців.

4. До вищевказаних витрат на купівлю, також потрібно додати держмито 5 % від ціни договору купівлі-продажу, плюс 1 % нотаріусу за оформлення договору, і 475 євро за реєстрацію угоди.

5. Нерухомі об’єкти, які мають історичну цінність або є зареєстрованою частиною спадщини Мальти, не можу купуватися іноземцями.

6. Куплена нерухомість повинна використовуватися в особистих потребах покупця або його родичів…